MIO Moov m400

Evan

Zelenc'
15. jul 2010
4
0
1
Imam MIO Moov 400 prednaložen z srednjo Evropo. Naknadno sem naložil tudi karto italije, vendar bi potreboval aktivacijsko kodo. Lahko kdo pomaga?
Hvala.
 

Evan

Zelenc'
15. jul 2010
4
0
1
Dodatno vprašanje:

Kupil sem aktivacijsko kodo za Italijo, vendar je koda daljša kot pa je možnost vpisa v polje na MIO desktopu; torej celotne kode sploh ne morem vpisati???

Koda je v formatu: xxx-xxx-xxxxx-xxxxx, desktop pa dovoli vpis samo 12 znakov???

Hvala za pomoč.
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
kontaktiraj jih nazaj, mislim da te kode ne delajo na napravah delanih za Eastern Europe --tko je že nekdo imel izkušnje
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ker je tale naprava trenutno zelo popularna in nudi veliko, gledano hardwersko glede na ceno, vam vsem, ki si lastite to napravo iz prve roke lahko povem, da na napravi prez problema delujejo vsi Nav N Go programi - preizkušeno. (iGO8, Amigo, Primo). Privzeta kartografija, ki jo dobite ob nakupu naprave je relativno stara (2009.02) in v čudnem, težko "dobavljivem" formatu, zato vsakemu predlagam nadgradnjo na iGO8 ali Primo, ki poleg naprednejšega in lepšega grafičnega vmesnika, deluje tudi na bolj kvalitetni kartografiji.
 

inaj

Pripravnik
10. jun 2008
84
0
6
prekmurje
Se strinjam z uporabnikom JANCH-om, naložite IgoPrimo gor pa so težave z nadgranjo odpravljene.Vsaj jaz sem to naložil prijateljem , ki so omenjeno navigacijo kupili v Šparu pa so prezadovoljni

LP Janez
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
ja, to sm tudi jaz probal,dokler je nism dal rute do hvara in sem po 3km jo raje ugasnil, ker me je veselo začela voditi ob stranskih ulicah....karte Q1 2010
tko da je umesnik ki je grafično privabljiv tudi vse kar premore....... pa ne me spraševat kakšne nastavitve sem imel...enostavna...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne. Zemljevidi za Mio so plačljivi - tako kot za druge navigacije.
cool-1.gif