minerji - gradnja avtoceste

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
sicer mogoce ni ravno najbolj primerna tema - ampak glede na to, da ni nekega pravega podrocja za to temo sem dal kar v cvek, ker utegne mogoce komu koristit v teh casih

Zanima me ce kdo pozna kaksne minerje ali pa ve kam bi se lahko obrnil, ki bi jih zanimalo delo v Avstriji v blizni Linza za dobro poznano Avstrijsko podjetje.

Ce kdo koga pozna ali pa je sam interesent mi naj javi prosim privat.

V kolikor moderator misli, da ne sodi sem noter naj pac premakne - v zaposlitev nisem dal, ker se mi ne zdi ravno aktivni del foruma
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
http://www.minervo-lj.si/skupina_minervo.html

Lohk še na privat, da dobim provizijo.
tongue-1.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
ne gre se tukaj za provizijo - ce komu koristi super, ce ni interesantno pa pac drugic vec nebom dal gor, pac vsi vedno jocejo, da ni dela pa sem mislo, da bo komu pomagalo...
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Lej, ne bodi užaljen, če ti lahko uredi dobre minerje za spodobno ceno, se spodobi, da ima nekaj od tega, se ti ne zdi. Verjetno ne misli po politično 30%, kakšen procent bi se pa spodobilo, vsaj med poštenimi biznismeni je tako. Če hočeš pa zastonj do informacij, potem pa izvoli, sam išči.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
jaz sem razumel, da misli, da imam jaz provizijo pri tem. mea culpa

Drugace pa ce bi kdo rad posrednisko provizijo naj pac napise v privat kaj ma za ponudit in ostale detajle jaz bom posredoval dalje pa ce bo jih zanimalo bodo kontaktirali - ce mu gre skozi, pa mi lahko placa pivo :D
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Zakaj pa provizijo? Zakaj bi želel to, če nekomu podam informacijo, ki meni nič ne koristi. Če mi, jo bom izkoristil sam sicer mi pa dol visi, če komu pomagaš toliko bolje, ne vem zakaj bi si karkoli jemal. A je kapitalizem res vsem spral možgane?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.962
1.106
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Zakaj pa provizijo? Zakaj bi želel to, če nekomu podam informacijo, ki meni nič ne koristi. Če mi, jo bom izkoristil sam sicer mi pa dol visi, če komu pomagaš toliko bolje, ne vem zakaj bi si karkoli jemal. A je kapitalizem res vsem spral možgane?

Če jo lahko nekomu prodaš (za provizijo), ti koristi, mar ne?

Informacije imajo, tako kot znanje, pač svojo ceno.
Vprašanje je le, kakšna je ta cena (kar pa je seveda odvisno od tega, kako koristne so in kako ekskluzivne so) ...
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Eno so gostilniške informacije, ostalo pa nekaj drugega. In tule gre bolj za "gostilniško" informacijo. In res ne vem zakaj je treba pri vsem nekaj zaslužit! Danes se mi zdi, da bi se vsi vozili s starimi šesticami in po kafanah "prodajali" informacije. Še enkrat, če informacija meni popolnoma nič ne koristi in jo predam naprej "poštenemu" človeku res ne vem zakaj bi kaj želel imet. Če časti kosilo sam od sebe fajn, če ne pa pač ne.

Drugo pa je, če bi se nekdo "okoristil" z informacijo. Skratka za vsak drek ne moreš zahtevat plačila. Vsaj jaz ne. Storitve, ki jih jaz izvajam so za moje kolege free, vsaj iz moje strani (žal je vmes še ena lačna roka), bi se pa potrudil, da bi bilo vse đabe. Opažam, da si zadnje čase že kolegi računajo vsepovprek zaradi nekih malenkosti, vsi skrivat kaj točno počnejo, kako jim gre itd. Meni je to malo bolano, ampak taki slovenci očitno smo.
rolleyes-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.406
972
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Opažam, da si zadnje čase že kolegi računajo vsepovprek zaradi nekih malenkosti, vsi skrivat kaj točno počnejo, kako jim gre itd. Meni je to malo bolano, ampak taki slovenci očitno smo.

Moraš zamenat kolege
grin1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.009
9.146
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Eno so gostilniške informacije, ostalo pa nekaj drugega. In tule gre bolj za "gostilniško" informacijo. In res ne vem zakaj je treba pri vsem nekaj zaslužit! Danes se mi zdi, da bi se vsi vozili s starimi šesticami in po kafanah "prodajali" informacije. Še enkrat, če informacija meni popolnoma nič ne koristi in jo predam naprej "poštenemu" človeku res ne vem zakaj bi kaj želel imet. Če časti kosilo sam od sebe fajn, če ne pa pač ne.

Drugo pa je, če bi se nekdo "okoristil" z informacijo. Skratka za vsak drek ne moreš zahtevat plačila. Vsaj jaz ne. Storitve, ki jih jaz izvajam so za moje kolege free, vsaj iz moje strani (žal je vmes še ena lačna roka), bi se pa potrudil, da bi bilo vse đabe. Opažam, da si zadnje čase že kolegi računajo vsepovprek zaradi nekih malenkosti, vsi skrivat kaj točno počnejo, kako jim gre itd. Meni je to malo bolano, ampak taki slovenci očitno smo.
rolleyes-1.gif

ni vam še dosti hudo
grin1.gif


ne vem, meni bi bil bad recimo ponucat kolega da dela nekaj meni zastojn ko bi lahko služo tisti čas ... ker konec koncev otroci morejo jest
wink-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.501
9.226
113
edino kar je pa res super, da je softi na dopustu, lajkam zelo..dosti bolj pregleden je forum.
wink-1.gif
najs.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Lej, kolega kolegu mesečno izvaja neke storitve, po moji oceni po zelo ugodni ceni. Drug kolega kupi neko mašino, ki je še ne obvlada in je v testni fazi. Storitve na tej mašini konkurenca izvaja za 10 eur z računom. Pridem jaz na kavo in mi naredi đabe, kolegu bo pa vzel 60 eur. A se to še komu zdi usekano? Aja, zadeva traja brez filozofiranja 30 sekund in en sprintan papir.

Četudi bi meni nek kolega redno izvajal storitve, ki mu jih plačujem (in sem si ga sam izbral za poslovnega partnerja) in bi nekoč potreboval mojo storitev bi jo imel zastonj. Ne vsi, da se razumemo, ampak če mi vzame nekaj ur časa me ne bo pobralo. In noben nima otrok.
wink-1.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
kakorkoli obrnemo se niti s pogoji za provizijo niti zastojn noben ni javo :D

v glavnem, se vedno je aktualno - iscejo dejansko vec ljudi, placa pa je dobra. Ce bo se kdo spomno na koga, da isce in bi mu koristlo naj se mi javi. Tudi ce bi kdo imel provizijo naj javi, se vedno lahko posredujem dalje pa se bodo ze oni odlocli