Mimovrste

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.407
9.158
113
tole kao ni možna dostava jaz tud ne štekam..sej pa plačaš vse skup, ko budalo. če že.
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.407
9.158
113
to je bilo že pred pct...sploh ona, možen dvig samo v LJ, ker kombi ne vozi v Mb ali Kp... ko v 17 stoletju, pa še takrat bi kdo konja zajahal in za zlatnik pripeljal robo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
to je bilo že pred pct...sploh ona, možen dvig samo v LJ, ker kombi ne vozi v Mb ali Kp... ko v 17 stoletju, pa še takrat bi kdo konja zajahal in za zlatnik pripeljal robo.
v soboto/nedeljo naročil v bigbangu, do nsalednje sobote niso dostavli izdelka na zalogi v drugo poslovalnico. Peš v rikverc bi prišel v tem času... storniral naročilo, denar nazaj...
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
NEGATIVNA IZKUŠNJA na Mimovrste.com

Na Mimovrste sem naročil telefon in zaščitno steklo - za očeta, ki to nujno potrebuje..

Vse lepo in prav.. do blagajne.. Že tako predraga poštnina 3,95€ je zaračunana 2x, za vsak artikel posebej + 2€ odkupnine - Pač oče mi je pustil gotovino in bi rad s tem plačal.

Tokrat se nam mudi in ravno sem našel nekaj zanj + imel sem njihovo darilno kartico za 20€ - zato sem oddal naročilo. Za naslednjič.. na Mimovrste mene NE vidijo več.. Tam ne kupim nikoli več! Žalostno, kaj je iz te strani ratalo..

Evo, zdaj se boljše počutim, ko sem stresel svoja negativna čustva na forum :D

Lp, SSS
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
mislim, da je ni firme ki ne bi bila vesela, ko se znebi težke "stranke" ;)
Verjamem, tudi sam jih imam veliko. Vseeno pa se sam ne smatram za težko stranko.

Veliko kupujem preko spleta.. praktično vse, kar se da. Ampak tole je katastrofa..

Sam zase sigurno ne bi naročil. Vem, da imajo artikle v ločenih skladiščih, morda sploh ne v Sloveniji, ampak zakaj bi zato moral jaz plačati dve poštnini?

No, saj ni važno, nekateri se očitno vseeno dobro počutijo/te, ko vas lupijo, drugi pač ne - in ja, zato sem (bil) jezen :)
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Isto so meni naredili. Rabil sem eno stvar in je bila na zalogi na mimovrste.... Ker sem naročal, sem dodal še en orodje, ki sem ga kupoval..
Na koncu dobil v razmaku 2 tednov in plačal 2 poštnini.... Fuck it, se ne grem več z njimi...
Itak bom dobil komentar, da sem jaz težka stranka....
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in Success
13. jul 2011
2.677
625
113
Hm, že kar nekaj let ne plačujem poštnine na MV. Včasih je eno naročilo pomenilo eno poštnino. Temu ni velč tako?
Ima pa MV vedno več stvari v t.i. partnerski prodaji, ko drugi prodajalci prodajajo preko MV platforme in če je en izdelek v partnerski prodaji, je poštnina zanj zaračunana posebej, po tarifi partnerskega prodajalca.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
ker še nisem vidu omenjeno sem pa vidu omenjeno da poljaki kupujejo mimovrste (oz celo mall grupo)
kupec je poljski allegro
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
NEGATIVNA IZKUŠNJA na Mimovrste.com

Na Mimovrste sem naročil telefon in zaščitno steklo - za očeta, ki to nujno potrebuje..

Vse lepo in prav.. do blagajne.. Že tako predraga poštnina 3,95€ je zaračunana 2x, za vsak artikel posebej + 2€ odkupnine - Pač oče mi je pustil gotovino in bi rad s tem plačal.

Tokrat se nam mudi in ravno sem našel nekaj zanj + imel sem njihovo darilno kartico za 20€ - zato sem oddal naročilo. Za naslednjič.. na Mimovrste mene NE vidijo več.. Tam ne kupim nikoli več! Žalostno, kaj je iz te strani ratalo..

Evo, zdaj se boljše počutim, ko sem stresel svoja negativna čustva na forum :D

Lp, SSS
Verjetno si naročil iz partnerske zaloge, pa od dveh dobaviteljev...
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
s tem spletna trgovina zame čisto izgubi point..... Po navadi počakam, da se nabere par artiklov, nato naročim. bo poštnina za 4 stvari 20€.... Noro
 
  • Všeč mi je
Reactions: Success