mimovrste

Marjetica7

Zelenc'
14. dec 2019
1
0
1
Sama večkrat naročam na Mimovrste in grem sama iskat v BTC. 12.12.2019 sem prvič šla na novo lokacijo, saj so se preselili na lokacijo dostav ne službe TNT. Ogromni prostori, TNT je imel tam skladišče, Mimo vrste pa so si uredili večinoma razstavni prostor, kjer je draga roba nastavljena na mize, sicer varovana, a za prave lopove mala malca. Po točno določeni poti moraš čez celo dvorano do blagajne, ki jih imajo 7, čakaš kot butel, vmes blagajničarji med seboj klepetajo, v glavnem so cepljeni proti brzini. Ko končno plačaš po povzetju sledi spet španciranje do konca velike dvorane za prevzem, kjer te baje pokličejo in spet čakaš v rsti kot budala. Tam sedita dva zaposlena, klepetata in čakata, kdaj jima bodo prinesli plačano robo iz skladišča. V glavnem v vsej tej veliki razstavni dvorani je najmanj 5 delavcev, ki usmerjajo kupce po dvorani in pazijo na razstavljene stvari, da jih ne bi kdo ukradel. In visiš tam notri tudi pol ure. Na prejšnji lokaciji nisem bila nikoli 5 minut v prostoru, priščla, plačala , prevzela in odšla. Res je bilo težko parkirati, to pa je bilo tudi vse. Zdaj pa kot v nekem drugem svetu. Sem znorela in tudi povedala, da ne pridem nikoli več, da so me zgubili. Zdaj imajo več parkirišč na razpolago, samo kaj, ko je po 20 in več ljudi v dveh vrstah, preden dobijo robo in je norišnica zunaj in notri. Mene ne vidijo več. Zaposlenih 20, ki meditirajo, enako število kupcev ali celo več, ki pizdijo. Pohvalno, da je toliko ljudi dobilo službo, a organizacija za znoret. Se pa vidi, da jim posel dobro laufa, da so si zamislili tako velik razstavni prostor, ki ga mora vsaj 5 ljudi čuvati, da jim ne kradejo. Bolano do amena. Itak vem, da je to zdaj češka firma, do sedaj me to ni motilo, s takim preseravanjem sem jim povedala, da me ne vidijo več. Če bom imela čas, se bom rajši vsedla za kavo ali pivo, kot pa meditirala v rastavnih dvoranah in gledala zaposlene, cepljene proti brzini.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
če pa vsi tm visijo na instagramu... ena vsakih 5min objavlja storyje

bi jih mogl poslat v sosednji hofer mal na izobraževanje :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Torej, kljub lanskemu 100 letnemu zamujanju paketov, jim laufa ocitno odlicno, ce so si tole omislili...hmmmm
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ja logika, itak, zakaj mislite, da so zamujali, zato ker niso imeli dela :zavijazocmi:
In vi mislite, da če boste tukaj gor jokali, da bodo propadli.
Zaradi 10tih, ki so se tukaj spuntali, da ne bodo več nabavljali pri njih še ne bo konec sveta. Se jim gladko malo j za take.
Pa še to jih bo od teh 10 najmanj 5 spet čez čas kaj nabavilo, da vidijo, če se je kaj popravilo:valjamse:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Sama večkrat naročam na Mimovrste in grem sama iskat v BTC. 12.12.2019 sem prvič šla na novo lokacijo, saj so se preselili na lokacijo dostav ne službe TNT. Ogromni prostori, TNT je imel tam skladišče, Mimo vrste pa so si uredili večinoma razstavni prostor, kjer je draga roba nastavljena na mize, sicer varovana, a za prave lopove mala malca. Po točno določeni poti moraš čez celo dvorano do blagajne, ki jih imajo 7, čakaš kot butel, vmes blagajničarji med seboj klepetajo, v glavnem so cepljeni proti brzini. Ko končno plačaš po povzetju sledi spet španciranje do konca velike dvorane za prevzem, kjer te baje pokličejo in spet čakaš v rsti kot budala. Tam sedita dva zaposlena, klepetata in čakata, kdaj jima bodo prinesli plačano robo iz skladišča. V glavnem v vsej tej veliki razstavni dvorani je najmanj 5 delavcev, ki usmerjajo kupce po dvorani in pazijo na razstavljene stvari, da jih ne bi kdo ukradel. In visiš tam notri tudi pol ure. Na prejšnji lokaciji nisem bila nikoli 5 minut v prostoru, priščla, plačala , prevzela in odšla. Res je bilo težko parkirati, to pa je bilo tudi vse. Zdaj pa kot v nekem drugem svetu. Sem znorela in tudi povedala, da ne pridem nikoli več, da so me zgubili. Zdaj imajo več parkirišč na razpolago, samo kaj, ko je po 20 in več ljudi v dveh vrstah, preden dobijo robo in je norišnica zunaj in notri. Mene ne vidijo več. Zaposlenih 20, ki meditirajo, enako število kupcev ali celo več, ki pizdijo. Pohvalno, da je toliko ljudi dobilo službo, a organizacija za znoret. Se pa vidi, da jim posel dobro laufa, da so si zamislili tako velik razstavni prostor, ki ga mora vsaj 5 ljudi čuvati, da jim ne kradejo. Bolano do amena. Itak vem, da je to zdaj češka firma, do sedaj me to ni motilo, s takim preseravanjem sem jim povedala, da me ne vidijo več. Če bom imela čas, se bom rajši vsedla za kavo ali pivo, kot pa meditirala v rastavnih dvoranah in gledala zaposlene, cepljene proti brzini.
Lahko pa plačaš tiste 4 evre za dostavo, pa ne boš nič čakala. :)
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in kajpace

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
Sem bil včeraj tam in je kot je opisano zgoraj. Najprej te na vhodu ena pošlje do kolegice na drugem koncu, tam te napoti v drugo smer ..... kot v vrtcu :) Običajno grem raje na Brnčičevo, parking pred vrati, brez čakanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Vedno prevzel (spotoma) na Brnčičevi. Razen enkrat, brez večje čakalne vrste. Je pa res da nisem iz Jarš, in imam tako do BTC kot do Brnciceve okoli 25km
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Ja logika, itak, zakaj mislite, da so zamujali, zato ker niso imeli dela :zavijazocmi:
In vi mislite, da če boste tukaj gor jokali, da bodo propadli.
Zaradi 10tih, ki so se tukaj spuntali, da ne bodo več nabavljali pri njih še ne bo konec sveta. Se jim gladko malo j za take.
Pa še to jih bo od teh 10 najmanj 5 spet čez čas kaj nabavilo, da vidijo, če se je kaj popravilo:valjamse:

no, bodimo iskreni, tud tisti ki se pizdijo bodo ces cas nabavli,ker bo pac 1e ceneje kot kje drugje:aplauz:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
no zdaj sem še jaz žrtev izdelkov ki so bili na zalogi, naklikal, zdaj pa čudežno več niso,., en dober teden že nobenih informacij o mojem naročilo. Bleferji.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Jaz grem velikokrat v Kranj na prevzemno mesto, tam pa res lepo 'laufa' moram povedat. Je pa najbrž neprimerljivo kar se tiče gneče tam, z lj.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.033
2.354
113
No jaz sem imel en zanimiv primer z Amazonom. Spremljam en izdelek 3 tedne, cena 199 EUR. Včeraj naročim in plačam, grem čez eno uro preverim stanje in kar naenkrat je cena izdelka 169 EUR ... In v roku ene ure mi ni več uspelo preklicati prvega naročila ampak sem moral počakati, da ga odpošljejo in šele potem lahko kontaktirajo dostavno službo, naj ga pošlje nazaj... Meni status še zmeraj kaže, da je na poti. Ne vem kaki sistem imajo to, da par ur preden izdelek sploh odpošljejo ne moreš preklicati naročila.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
No jaz sem imel en zanimiv primer z Amazonom. Spremljam en izdelek 3 tedne, cena 199 EUR. Včeraj naročim in plačam, grem čez eno uro preverim stanje in kar naenkrat je cena izdelka 169 EUR ... In v roku ene ure mi ni več uspelo preklicati prvega naročila ampak sem moral počakati, da ga odpošljejo in šele potem lahko kontaktirajo dostavno službo, naj ga pošlje nazaj... Meni status še zmeraj kaže, da je na poti. Ne vem kaki sistem imajo to, da par ur preden izdelek sploh odpošljejo ne moreš preklicati naročila.

ti to resno ?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.033
2.354
113
Ja. Sicer sem včeraj tudi brisal piškotke v brskalniku in bi znalo biti povezano tudi s tem, žal pa se ne spomnim če sem piškotke brisal ravno vmes ali pred prvim naročilom.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Primer iz zadnjega nakupa. Ok se mudi osebni prevzem nasledji dan, dostava čež 1 teden, itak da bom izbral osebni prevzem, mi je n poti iz slučbe. Dobiš SMS ko bo, no naslednji dan ni nič, pa dva dni kasneje tudi ne. Pa jim je tako težko napisat bo čez tri dni pa potem tudi je čez tri dni.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ja. Sicer sem včeraj tudi brisal piškotke v brskalniku in bi znalo biti povezano tudi s tem, žal pa se ne spomnim če sem piškotke brisal ravno vmes ali pred prvim naročilom.
Sem že imel tak primer ene spletne trgovine. Na službenem računalniku je cena zrastla za par eur. Ko sem na domačem naročil, je bila spet nizka. Ko sem ponovno na službenem pogledal, je bila spet višja cena. Mislim, da je šlo za nakup gum.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.033
2.354
113
Ja saj, za tisto naročilo sem dobil refund in ga zavrnil na pošti, tistega za 169 sem sprejel, sedaj je pa cena spet 199... Lep manevrski prostor imajo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
so me nategnili, itak enga izdelka ni bilo, oglaševali pa so ga. Ciganija.
 
5. apr 2015
1.325
685
113
Sama večkrat naročam na Mimovrste in grem sama iskat v BTC. 12.12.2019 sem prvič šla na novo lokacijo, saj so se preselili na lokacijo dostav ne službe TNT. Ogromni prostori, TNT je imel tam skladišče, Mimo vrste pa so si uredili večinoma razstavni prostor, kjer je draga roba nastavljena na mize, sicer varovana, a za prave lopove mala malca. Po točno določeni poti moraš čez celo dvorano do blagajne, ki jih imajo 7, čakaš kot butel, vmes blagajničarji med seboj klepetajo, v glavnem so cepljeni proti brzini. Ko končno plačaš po povzetju sledi spet španciranje do konca velike dvorane za prevzem, kjer te baje pokličejo in spet čakaš v rsti kot budala. Tam sedita dva zaposlena, klepetata in čakata, kdaj jima bodo prinesli plačano robo iz skladišča. V glavnem v vsej tej veliki razstavni dvorani je najmanj 5 delavcev, ki usmerjajo kupce po dvorani in pazijo na razstavljene stvari, da jih ne bi kdo ukradel. In visiš tam notri tudi pol ure. Na prejšnji lokaciji nisem bila nikoli 5 minut v prostoru, priščla, plačala , prevzela in odšla. Res je bilo težko parkirati, to pa je bilo tudi vse. Zdaj pa kot v nekem drugem svetu. Sem znorela in tudi povedala, da ne pridem nikoli več, da so me zgubili. Zdaj imajo več parkirišč na razpolago, samo kaj, ko je po 20 in več ljudi v dveh vrstah, preden dobijo robo in je norišnica zunaj in notri. Mene ne vidijo več. Zaposlenih 20, ki meditirajo, enako število kupcev ali celo več, ki pizdijo. Pohvalno, da je toliko ljudi dobilo službo, a organizacija za znoret. Se pa vidi, da jim posel dobro laufa, da so si zamislili tako velik razstavni prostor, ki ga mora vsaj 5 ljudi čuvati, da jim ne kradejo. Bolano do amena. Itak vem, da je to zdaj češka firma, do sedaj me to ni motilo, s takim preseravanjem sem jim povedala, da me ne vidijo več. Če bom imela čas, se bom rajši vsedla za kavo ali pivo, kot pa meditirala v rastavnih dvoranah in gledala zaposlene, cepljene proti brzini.
Kopiraj to in naslovi na mimovrste mail.