Miles & More - naknaden vpis

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
Pred kratkim sem letel Ljubljana-Munchen-Denver-Seattle. Letel z Adrio, Lufthanso in United. Naknadno sem se vclanil v Miles & More in zdaj vidim, da pise na strani, da ce hocem, da mi upostevajo milje za nazaj, moram prilozit originalne odrezke od kart in e-karto. Problem je v tem, da sem izgubil dva odrezka (Lj-Mun in Mun-Den). Je kaksna varianta, da bi mi upostevali tudi te milje, ali je res treba tudi odrezke imet vse? Saj itak lahko preverijo, ce sem dejansko letel...doh.
Ve mogoce kdo?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Ravno odrezki so najbolj pomembni, brez karte (e- ali navadne) ponavadi kar vpišejo. Brez odrezka pa še nisem slišal, da bi ... Tako da sem 99,9% da ne.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
confused-1.gif

Tako je pač pravilo, zahtevajo oboje, ampak brez originalne karte ponavadi gre, ker je št. karte ponavadi napisna na odrezku, brez odrezka pa ne.
Enako je, če zgubiš boarding pass ... Probaj dobit novega ... Ali pa karto - pa da ti jo sprintajo še enkrat.

Je pa pri M&M (pa tudi pri drugih podobnih programih) precej odvisno tudi od statusa, ki si si ga že napraskal. Enemu senatorju bodo prej šli na roko kot nekomu, ki se je ravno včlanil ...
 

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
Hja...tu se je ze pjavil en problem.
na E-ticket pise, da je issuing airline:united airlines
ko vpisujem podatke v tisti request miles (upam, da je to to), moram v ticket nr. vpisat * 220 *...moja ticket nr. pa je nekaj cisto tretjega...nima 220 ampak 499.

No, bom pac poslal te odrezke, ki jih imam...pa bom drugic prej mislil na to
smile-1.gif