Mile Kitiæ in Djogani - 6. junij 2008 LJ

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Vem da je skoraj samoumevno, pa vendar vprašam:

Si prizadet?

Če si se ti pol oprosti, če nisi pa nehaj srat v vseh temah o t.i. čefurjih in čez ljubljančane, da ne boš šel kvak kvak v toplice. Poln [censored] mam tvojih lokalpatriot nacionalističnih izjav!

Če ti ni všeč se vzdrži komentarja. Tudi meni ni, pa sem bil na Kitiæu in Jovani v Kranju 15 let nazaj. Časi se spreminjajo. Da ne boš čez par let pristal v Guči.

Po drugi strani te pa pljuvanje po Štajercih v vseh možnih temah nič ne moti, ne?

Si pač...hm...Ljubljančan.Bogi.
 
V mejah normale me nič ne moti, moti me tvoje posiljevanje. Če svoje mnenje poveš enkrat je to mnenje, če ga pa poveš v vsakem postu je pa to smetenje.

Ja bogi sem, kaj vse moram prenašat, ne?

Sej vem da nisi mislil bogi v kakšnem drugem smislu
grims-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Je pa sramota, no vsaj zame, da en Slovenec posluša zbalkanizirano muziko, pa če komu to rečem, ti samo skomigne z rameni, češ "kaj češ, takle mamo". Saj ne rečem, da je zanič, samo če bi se manj pačili pa zavijali samoglasnike npr. Kitiæev Šampanjac je super komad to bo vsak potrdil, samo ko pride "prokletooooooooooooooooooooooooooooooooo" pokvari vse.

"Pitaš šta mi jeeeeeeeeeee,
Udara u glavu..."
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Meni je večja sramota to ko vidiš te 16 letnike, ko so vsi neki frajerji in se delajo južnake, pa tri prste skos v zraku ter vpijejo Srbija in ostale slogane. Večinoma jih ne ve kaj to pomeni na koncu se pa izkaže da mu je ime Jan piše se Novak.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Je pa sramota, no vsaj zame, da en Slovenec posluša zbalkanizirano muziko
Meni pa ni jasno zakaj je sramota, če Slovenec posluša to muziko. A če posluša vse sorte angleških komadov je pa ok
confused-1.gif

Pač moraš sprejeti, da so okusi različni. Če tebi ni všeč še ne pomeni, da tudi ostalim ni.
Kakor je iverson napisal 100ljudi 100čudi...tako je bilo in tako bo še naprej, je pa odvisno od vsakega posameznika kako to dejstvo sprejme.

Lp!
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
OFF:
Ker angleški komadi imajo drugačno vsebino, prav tako hrvaški-predvsem dalmatinski, katere posluša in pozna čisto vsak Slovenec...
Verzi ala..."guæi, guæi i dolce gabana ovaj život jaæa mi strana, imam porše vozim i ferari to je skupek stvari
došlo je neko čudno vrijeme, niko para nema, a ja sam pum ku brod nemam tih problema..."
A je to sploh glasba?

ON: In, kako kaj kaže s koncertom?
cool-1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
off: Tudi pri anglo-ameriških komadih obstajajo taki ekstremi kot ta dolče-i-gabana
wink-1.gif

In to je glasba samo si ne saluži tega naziva, ker je res bedn komad
crazy1.gif


on: Na Kitiča ne grem ker mi je beden. Edina koncerta na katera sem šel in bom še šel sta od Radeta Lackoviæa in Marte Saviæ.

p.s. Tisti ki greste na Ktiæa, uživajte
cheer.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Haha, Marta Saviæ je pa čist neke drugega
hysterical-1.gif

Drugač pa mam rada Mileta ful , svetovn je, morm si še kupit kako Dolce in Gabbana majčko, da bom originalna fanica.
Na telefonu pa mam za melodijo nastavljen šampanjac
cheer.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
eee... kje pa kej prodajajo karte za Kitiæa
redface-1.gif
pa upam, da jih ni zmanjkal, da jih v ponedeljek še dobim.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Kakor sem bral naj bi bila hala na pol prazna in da ni blo neki folka. Ko sem gledal slike se mi je zdela čisto polna. Drugače pa mile in đogani znajo dober žur narest
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik iverson pravi:
Meni je večja sramota to ko vidiš te 16 letnike, ko so vsi neki frajerji in se delajo južnake, pa tri prste skos v zraku ter vpijejo Srbija in ostale slogane. Večinoma jih ne ve kaj to pomeni na koncu se pa izkaže da mu je ime Jan piše se Novak.

Ja model, to vse je pa zaradi pritiska tega balkanskega sranja na slovenski folk, s prisotnostjo,kulturo,glasbo in zdej ko so dobesedno organizatorji zavohal da je pocefurjene pol slovenije in na vsak teden nov koncert naredijo.
Narod pa kr psolusa to zavijanje pa ce pride knam ibrahim nevekaj,to je nazalost credni nagon,ovce so pa podlegle tej kugi ki se vrsi nad populacijo ze 15 let,ker enostavno enkrat vseskupaj popusti.
 

B81

22. jul 2007
34.648
9.044
113
KSZ

ma jebeni kitiæ pa crvena, pa bemomast, narod pa cel zmešan....