Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Saj veš, da endvatri vse malo po svoje napiše. Tukaj je posnetek pogovora:

Kroatiens Präsidentin Grabar-Kitarović zur Balkanroute
Murgle presss
20190711_091520.jpg
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.094
3.034
113
Evo: Hrvaška predsednica priznala uporabo sile in nezakonito ravnanje z migranti
Se mar tako dela s tistimi, ki si tako obupno želijo delati za naše penzije!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
...ksz...

Kaj je danes v LJ BTCju "dan odprtih vrat" s posebnimi akcijami za migrante ali kaj?
Tričetrt BTCja je konkretno melaninsko obogatenega, sliši v glavnem arabščino in res poredko sem ter tja kaj angleškega pa bosanskega/srbohrvaškega, v 99% mladi moški med 15 in 30 let, naokoli pa paradirajo ko kakšne kešp33chke s kupi shoppingvrečk, res zanimiv pogled.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.206
113
Imaš originalni posnetek in lahko pogledaš, kako je endvatri svojim potrebam prilagodil "resnico".
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.206
113
Kaj je danes v LJ BTCju "dan odprtih vrat" s posebnimi akcijami za migrante ali kaj?
Tričetrt BTCja je konkretno melaninsko obogatenega, sliši v glavnem arabščino in res poredko sem ter tja kaj angleškega pa bosanskega/srbohrvaškega, v 99% mladi moški med 15 in 30 let, naokoli pa paradirajo ko kakšne kešp33chke s kupi shoppingvrečk, res zanimiv pogled.
Ali plačujejo? Prejmejo davčno potrjen račun?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Imaš originalni posnetek in lahko pogledaš, kako je endvatri svojim potrebam prilagodil "resnico".

Priznam, da nisem pogledal posnetka ampak izjava uporabnika 123 je praktično identična besedilu v članku Dela:

Citat iz Dela: "Pri nadzoru meje je potrebno do migrantov uporabiti "malo sile".
Citat posta #834
Kolinda izjavila da je treba pri nadzoru meje pri ilegalcih uporabiti silo.

Torej? Kdo zdaj zavaja? Medij Delo?
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
...ksz...

Kaj je danes v LJ BTCju "dan odprtih vrat" s posebnimi akcijami za migrante ali kaj?
Tričetrt BTCja je konkretno melaninsko obogatenega, sliši v glavnem arabščino in res poredko sem ter tja kaj angleškega pa bosanskega/srbohrvaškega, v 99% mladi moški med 15 in 30 let, naokoli pa paradirajo ko kakšne kešp33chke s kupi shoppingvrečk, res zanimiv pogled.
Verjetno so imeli plačilni dan in tistih 1800€ na glavo morajo nekje zapraviti. :fredi:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Verjetno so imeli plačilni dan in tistih 1800€ na glavo morajo nekje zapraviti. :fredi:

Lahko bi ga zapravili za legalizacijo samih sebe ter pridobitev osebnih in ostalih dokumentov, ki jih potrebujejo. Ampak očitno jim to ni v interesu, saj ekstremni levičarji tvojega in petrinega kova poskrbijo za vse ostalo, njim ostane zgolj shopping fancy oblekic s katerimi bodo potem lažje preživeli pot v deželo Nije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Niso bili turisti, niti pripadniki športne ekipe. Verjetno ne boš verjel ampak sem zbral toliko poguma (komajda sicer ampak je šlo pa ves čas sem upal da ne bo kak nož poletel naokoli), da sem pristopil do enega in mi je v polomljeni angleščini povedal, da je iz Afganistana in drugače lociran v azilnem domu v LJ. Kaj boš pa zdaj nabluzil?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Na seji parlamentarnega odbora za notranje zadeve je bila na mizi vedno žgoča tema – migracije. Klasičen teren za ideološki spopad levih in desnih. A tokrat je šov ukradel izbranec ljudstva, poslanec SNS Dušan Šiško, ki bi z migrantom, ki je nedavno pri Vogrskem z nožem ranil taksista in policista, obračunal takole: "Če bi mene vprašali, jaz bi mu dal šus v glavo."

dva poslanca sta ob teh besedah reagirala

In čeprav je poleg sedela prva dama policije Tatjana Bobnar, bo kot kaže pri tem tudi ostalo. Na policiji namreč odgovarjajo, da za pregon "v takšnih primerih po mnenju zakonodajalca in vrhovnega državnega tožilstva abstraktna nevarnost ni dovolj. Podana mora biti konkretna nevarnost ter objektivna verjetnost kršitve javnega reda."