Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.067
113
Po mojem vrh EU natančno ve kaki so višji plani. Razen če so res tako glupi in gledajo samo kdaj bo petek in se iz Bruslja spravijo vsak na svoj konec.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
Z Lune se vidi, da je to plačano. Pač poceni delovna sila. Na dolgi rok pa bo HUDO, orenk HUDO.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ja umetno so hotli resetirat zahodni standard...da bi nardil dumping pri plačah...multinacionalke vidijo samo profit....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Spajky

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Jap, zgleda, kot da je vrh zastrasen ali podkupljen ali pa hocejo preko trupel "zasadit/dosadit" Evropo, da ne izumre. Ampak spet je tudi pri tem videt strah ali denar.
Ne bo dolgo, ko bodo visegrajske drzave rekle "ko vas jebe".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
če se to želi potem je potrebno naredit nekaj na strani rodnosti trenutnega prebivalstva. s tem mislim na lažje dostopna stanovanja, večja nadomestila, več dopusta... že za 2 povprečna ni simpl dobit stanovanje pa "keeping up with the Joneses". saj gre, ne me narobe zastopit sam veliko odrekanja. potem pa še dodaj 2 otroka si pa suženj kreditom pa otrokom. glede na egoističnost trenutne populacije to ne gre skupaj brez spodbud.

plan pa je seveda naredit evropo brez narodov, takšne je lažje kontrolirat. zato imamo takšno situacijo kakršna je. če bi bil interes se tole z migranti v enem mesecu poštima.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Matey

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
Denis: tudi jaz sem mnenja, da bo višjegrajska skupina naslednja, ko bo udarila Brexit.....
cappy: če nimaš vsaj 1000€ NETO oz. oba....nimaš kaj praskat pri bankah za kredo, ker se ti bo smejali.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Ce bi ECB rekla: od jutri naprej bo 1 euro vreden 0.74 dolarja, bi bil v evropi mir.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
če se to želi potem je potrebno naredit nekaj na strani rodnosti trenutnega prebivalstva. s tem mislim na lažje dostopna stanovanja, večja nadomestila, več dopusta... že za 2 povprečna ni simpl dobit stanovanje pa "keeping up with the Joneses". saj gre, ne me narobe zastopit sam veliko odrekanja. potem pa še dodaj 2 otroka si pa suženj kreditom pa otrokom. glede na egoističnost trenutne populacije to ne gre skupaj brez spodbud.

plan pa je seveda naredit evropo brez narodov, takšne je lažje kontrolirat. zato imamo takšno situacijo kakršna je. če bi bil interes se tole z migranti v enem mesecu poštima.
Tudi, ko je bilo 150.000 brezposelnih, nisi dobil Slovenca, ki bi šel delat na gradbišče. Misliš, da bi bilo kaj drugače, če bi vsaka familija naklepala 10 otrok?
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
če se to želi potem je potrebno naredit nekaj na strani rodnosti trenutnega prebivalstva. s tem mislim na lažje dostopna stanovanja, večja nadomestila, več dopusta... že za 2 povprečna ni simpl dobit stanovanje pa "keeping up with the Joneses". saj gre, ne me narobe zastopit sam veliko odrekanja. potem pa še dodaj 2 otroka si pa suženj kreditom pa otrokom. glede na egoističnost trenutne populacije to ne gre skupaj brez spodbud.

...

v lj na vicu za konex-om so bloki ki so namenjeni ravno temu. dostopna socialna stanovanja. ampak najbrz ves, kdo jih je dobil? slovenci ze ne. v OS vrhovci so ze razredi, kjer je slovenec v manjsini. pa to prej ni bilo nikoli.

in v teh socilanih stanovanjih niso samo t.i. mlade druzine. interspar, hofer DM in tedy so dopoldan polni nekih starih zahantanih bab, ki jadrajo po trgovinah ...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
v lj na vicu za konex-om so bloki ki so namenjeni ravno temu. dostopna socialna stanovanja. ampak najbrz ves, kdo jih je dobil? slovenci ze ne. v OS vrhovci so ze razredi, kjer je slovenec v manjsini. pa to prej ni bilo nikoli.

in v teh socilanih stanovanjih niso samo t.i. mlade druzine. interspar, hofer DM in tedy so dopoldan polni nekih starih zahantanih bab, ki jadrajo po trgovinah ...
dobro vem. gledam občasno te sezname dobitnikov oz čakajočih in se le čudim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz nisem gradbinec, če si to mislil. Ko pa iščem gradbinca zase, pravzaprav kateregakoli storitvenega obrtnika in ne samo gradbincev, so pa vedno in izključno slovenci. Upam da se bom takrat ko bom zaregljal, lahko še vedno ponašal s tem dejstvom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Policija ujame samo 1/10 ilegalcev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.083
3.033
113
Policija ujame samo 1/10 ilegalcev.
... domačini .pa so še vedno zaskrbljeni in se sprašujejo kaj se je zgodilo s preostalimi 34
Skrbi jih, ker je teh 34 še vedno brez azila