Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.274
113
Ti se kr tolaži. Dejstvo je da smo vsi krivi da prihaja do migrantov. Vsi državljani sveta. No razen par osebkov v Amazonskem gozdu in iz kakih otočkov.

Aha, torej ne trolaš, škoda.

Lahko potem prosim še napišeš na podlagi česa je logično, da me ne moti, da zaradi vojn po svetu prihaja do potreb reševanja življenj in migriranja in pa kaj točno lahko jaz osebno naredim, da bo tega manj kot si mi prej očital v postih 1642 ter 1644. Hvala.
 
  • Haha
Reactions: Lord_Raiden

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Lahko recmo voliš stranko, ki nasprotuje vojaškim intervencijam NATOja. Včasih je že samo obnašanje, vzgoja dovolj da nekaj narediš, nekaj spremeniš. Ja nažalost veliko ne moreš. Ne moreš pa zato biti neveden egoist. Kar se dogaja na drugem koncu Zemlje ima lahko zelo velik vpliv na tvoje življenje. In sovražen odnos še nikoli ni naredil nič dobrega. Nevem pač sori... Men gre to na krščen duš. ja sej se najdejo osebki, ki delajo pizdarije. Ampak od vseh je to tok mali procent. In vsega tega bi se lahko izognili že dlje časa nazaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: boc in Matey

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nevem nekaj. Isto je pri Greti. Sej ni treba neke drastične spremembe ki so utopične samo malo saj malo narest da bi bil svet lepši. Nobenemu nebi škodilo če bi zmanjšali onesnaževanje. Nobenemu nebi škodilo da bi bilo manj vojn. Pač raje malo narediš kot pa nič. Dokler kr naenkrat ne pride do tebe. Potem pa vsi v luft.

V Murski Soboti so zadnjič pretepl enga geja. Skoraj do smrti model. Dej mi povej zakaj? In potem folk piše da si je to zaslužil. Stiskajo smeškote na fejsbuku. Pa ljudje a ste vi normalni? Raje poglejte kako se obnašate, kaj delate, kako vzgajate potem pa bodite svetovni pametnjakoviči...
men se neda več. Enkrat bo pa samo počilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
10% ilegalcev pride iz Irana kjer NATO nima nobene veze pri tem da pedri bežijo.
Sicer pa je za murgle iran sanjska dežela
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Normalno da bo človek izkorsitil to. Vi izkoristite vsak 1% bon popusta pa če je treba zato 5km dlje v trgovino kaj nebo nekdo izkoristil možnost za boljše življenje?
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Migracije z dokumenti so vseskozi dovoljene in ni nobenega problema nikjer po vsem svetu.
Problem pa je če ti to sploh štekaš...
 
  • Všeč mi je
Reactions: zobatec

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Nevem nekaj. Isto je pri Greti. Sej ni treba neke drastične spremembe ki so utopične samo malo saj malo narest da bi bil svet lepši. Nobenemu nebi škodilo če bi zmanjšali onesnaževanje. Nobenemu nebi škodilo da bi bilo manj vojn. Pač raje malo narediš kot pa nič. Dokler kr naenkrat ne pride do tebe. Potem pa vsi v luft.
Se strnjam, razen s prvi delom se ne, ker imam obcutek, da gre za kaj drugega kot za okolje v bistvu vidim to kot nek trend, ki mu moras sledit. Koliko se nardi za oklje je pa vprasanje. In naj bo jasno to delamo zase, za clovestvo, okolje bo tako ali drugace prezivelo brez nas.
Poleg tega ne razmuem, da mora folk vedno imet neko vodzo, ki jim govori kaj naj delajo, kaj je prav itd. Naj bo to bog, Tito, JJ, al .... G.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Ključi v avtomobilu je pa kr neki.
Potem je zdj Belokranjec kriv ker ni bil zaklenjen v svoji bajti ampak je bil zunaj da ga je lahko brez problema ilegalc ugrabil.
Al pa Avstrijski kmet ker tudi ni bil zaklenjen v svoji bajti ...pa ga je zaklal multikulti đihadist.
Da o zdravljenju Ilegalca ker je ukradel avtomobil in se razbil sploh ne govorim...zdravljenje nemudoma takoj medtem pa se za otroke zbira denar za operacije ker migrantsko švercarska vlada noče dati denarja za svoje ljudi z dokumenti in uradno prijavljenimi v Sloveniji.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.146
3.081
113
In boste raje jokal čez migrante namesto da bi kej naredilo da do migrantov nebi prišlo. Lenuharsko, egoistično in ignorantsko. No sej to je družba zdaj. Je očitno to normalno ratal
Več takih modelov kot un Bilećanac sa tandžarom bi naredilo veliko v smeri tega, da do migrantov ne bi prišlo.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Normalno da bo človek izkorsitil to. Vi izkoristite vsak 1% bon popusta pa če je treba zato 5km dlje v trgovino kaj nebo nekdo izkoristil možnost za boljše življenje?
Mi se držimo pravil, ki jih postavi izdajatelj bona.
"Greta" pa ne zahteva malo zmanjšati onesnaževanja, ampak zahteva 0 neto emisij toplogrednih plinov do 2025! Če bi se to res zgodilo, nas bo 99,5% pocrkalo. Greta in ostala elita bi pa znala res preživeti, ampak samo za kratko, ker bi odrezali roko, ki jih hrani.
A ti misliš kdaj odrasti?
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ko boste vi nehali gledat črno belo na vsako stvar, ki se pojavi in malo uporabili možgane mogoče
 

B81

22. jul 2007
34.427
8.917
113
Ja glejte fantje .. Kdor ne zaklene avta in še pusti notri ključe si je sam kriv.

Pa ne mi o neki zasebnosti lastnine.. če ti lopovu omogočiš lahko krajo si si sam kriv..

Torej praviš, da je ženska v mini krilu sama kriva, da jo posilijo?
Nimaš prav, kriv je tisti, ki stori prekršek in NE TI, ki si pustil ključe v avtu ali ženska v mini krilu.

Slabo si premislil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in 8888

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Torej praviš, da je ženska v mini krilu sama kriva, da jo posilijo?
Nimaš prav, kriv je tisti, ki stori prekršek in NE TI, ki si pustil ključe v avtu ali ženska v mini krilu.

Slabo si premislil.
to ti povej zavarovalnici, ki komplicira če ti kdo ukrade avto, če si imel ključe not.