Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Murska Sobota
photo_2019-06-01_13-58-22.jpg
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
A veš kaj mi je všeč pri bosancih...to govorim direktno kar se menim na šihtu znjimi....tud oni kot muslimani ne "marAju ovih wannabe izbeglica"....ono zapaliju ovaj centar...a ono nisu ko mi da bi skakali vamo-tamo ko ludi...in ni jim iskal nadomestna zatočišča....pa šotore... Jbga zapalili oni to....bodo pa na odprtom :D
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.462
5.457
113
Za migrante koji borave u objektu Mirala, će u toku dana biti osiguran alternativni smještaj dok se ne očiste i osposobe prostorije u kojima su boravili do sada. Ispred objekta Mirala bit će postavljeni šatori, a uskoro će stići novi madraci, kreveti i ostale potrepštine.
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Televizija Planet TV je poročala, da so kombi ukrakli vinogradniku Jožetu Prusu, ki je bil ob tem upravičeno jezen na notranjega ministra Boštjana Poklukarja.


Takole je povedal za omenjeno televizijo:


»Ta minister ni vreden en cent, niti njegova plača ne bi smela biti en cent. In tisti, ki so v vladi, ne bi smeli dobiti en cen plače, nesposobneži.«


Ker so policisti v kombiju bežeče ilegalce ujeli šele s pomočjo stingerja - sredstva za prisilno ustavljanje motornih vozil, je bilo vozilo poškodovano. Kar je gospoda Prusa dodatno ujezilo, saj bo imel stroške.


»In bom račun poslal ministru, direktno na dom. In ima, da mi to poravna. Me ne briga! Me ne briga! Če se je včeraj hvalil v Črnomlju, da je vse v redu, da štima in tako dalje,« je povedal in dodal, da si bo za obrambo pred vse bolj nasilnimi ilegalnimi migranti nabavil orožje. Če ne bo zanj dobil dovoljenja, da bo kupil na črnem trgu.

Menda bo drzava placala ali kako, saj dobi sredstva za te "nebodijihtreba"?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Prevoznik ilegalcev srb je napadel policista, ki je napad ustavil z opozorilnima streloma



V soboto okoli pete zjutraj sta policist PP Ljutomer in vojak opravljala naloge pri varovanju državne meje.



Pri naselju Šprinc sta zaustavljala osebni avto Chreisler nemških registrskih tablic, a se voznik avta ni oziral na zvočne in svetlobne signale in oddrvel proti naselju Veščica. Po pol kilometra bega je vozilo ustavil in nadeljeval beg peš. Vojak je zavaroval vozilo v katerem je bilo več oseb, policist pa je stekel za voznikom in ga tudi ujel. Voznik se je fizično upiral in ker je policist spoznal, da voznik obvlada borilne veščine, je odskočil, izvlekel službeno pištolo in opozoril napadalca, da bo orožje uporabil. Ker napadalec še vedno ni odnehal, je policist izstrelil opozorilna strela v varni smeri, nakar je napadalec prekinil napad in se spet pognal v beg. Policistu se je pridružila še ena policijska patrulja in skupno so tujca, ki se je upiral, fizično obvladali in odpeljali v pridržanje. Prevoznika ilegalnih migrantov, gre za 39- letnega državljana Srbije, čaka kazenska ovadba, tako za napad na policista, kot tudi za prevažanje ilegalnih migrantov. V avtu je namreč prevažal šest ilegalcev, polovica jih prihaja iz Indije, druga polovica pa iz Bangladeša. Vseh šest je zaprosilo za azil, zato so jih odpeljali v azilni dom.


http://www.demokracija.si/migracije...je-napad-ustavil-z-opozorilnima-streloma.html
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Ne vem koliko si s pištolo streljal ampak to ni enako kot v filmih. Osebo ki je v gibanju ni enostavno zadet še težje pa v nogo sploh če ne stoji ravno zraven tebe.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ajde, ajde, :cool:, v mali prstek na levi nogi obuti v bulerje če hočem.



Saj smo vendar na Alterju! :rolleyes:
 

B81

22. jul 2007
34.526
8.970
113
Ne vem koliko si s pištolo streljal ampak to ni enako kot v filmih. Osebo ki je v gibanju ni enostavno zadet še težje pa v nogo sploh če ne stoji ravno zraven tebe.
Mislil sem bolj na to, da ce bi samo nakazal, da bo ciljal pac v nogo, bi si oni verjetno premislil. Pa to je sramota, da je policist tepen, pa se zlozljiv pendrek ima, sklepam.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Đabe. Me drugim smo tudi hitrejši od lastne sence :cool:

lukyluk2.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Glej ga zlomka no, spet sami ubogi begunci v aktu reševanja golega življenja zaradi vojne v domači državi :jok:

#OPENthosefuck1ngBORDERSalready!!!!!! :gorjaca:
Ugotovljeno je bilo, da je 39-letni državljan Srbije v vozilu nezakonito prevažal tri državljane Indije in tri državljane Bangladeša.

Ah ja..... :zavijazocmi:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Saj verjetno noben od njih ne bo dobil azila ker oni pa res nimajo nobenega izgovora zanj.