Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Itak ne uporabljajo vsi gregorijanskega koledarja. In tu so potem razlike...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.494
5.488
113
Papež v Bolgariji pozval k sprejemanju migrantov

Papež Frančišek se je srečal tudi z bolgarskim predsednikom Rumenom Radevom. "Dovolim si predlagati, da svojih oči, src in rok - kot je to tradicija pri vas - ne zapirate pred tistimi, ki trkajo na vaša vrata," je dejal po pogovorih. Najrevnejša država Evropske unije svojo mejo s Turčijo pred nezakonitimi migracijami brani z ograjo. Frančišek je tako opomnil, da je tudi več kot dva milijona Bolgarov v iskanju boljšega življenja odšlo v druge države.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.910
3.028
113
Imajo ampak ne poznajo vsi datuma rojstva, ker jim je to nepimemben podatek. Datum rojstva se v jugi ni bil zanesljiv. Poznam mozaka, ki je rojen v BIH in ima na dokumentih drugacen datum od dejanskega rojstva.

Sirija ni bila 30 let nazaj ena zahojena država kjer ne bi vedeli kdaj se je kdo rodil. Ja 80 letniki pač niso poznali tili ki hodijo v EU vsi točno vedo kdaj so rojeni in tudi na osebnih so imeli to napisano. Vsak sirijec starejši od 14 let mora imeti osebni dokument. Tako da pride v EU pa reče da je rojen 1.1. 2001 zgleda pa star 40, moraš bit malo butast da mu greš to napisat v dokument. Takega bi morali na prvo letalo poslat za nazaj.
 

nejc111

Pripravnik
15. sep 2007
599
11
18
V Dolenjskih Toplicah in okoli se vsak dan beleži poskus odtujitve vozila ali celo odtujitev. V večini kradejo starejše avtomobile.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Dokaj nepoznan ustvarjalec na YT, je pa naletel na prebežnika na Švedskem v času volitev.


EDIT
Napačna tema, če bo moderator menil, da sodi v multikulti temo, naj jo prosim premakne. Hvala.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Ilirskobistriški policisti so poskušali ustaviti voznika avtomobila z italijanskimi registrskimi oznakami, ki pa jih ni upošteval in skozi naselje peljal kar 120 km/h. Ustavil ga je stinger, voznik pa je bočno trčil tudi v policijsko vozilo, ki ga je prehitevalo. Izkazalo se je, da pakistanska vodiča peljeta sedem ilegalnih prebežnikov. Trije so bili v prtljažniku.
https://www.24ur.com/novice/crna-kr...tavili-voznika-ki-je-prevazal-prebeznike.html
 

B81

22. jul 2007
34.585
9.024
113
Lej ti zaj levicarje kako bodo obtozili policiste, da so spravili one tri v kuferami v nevarnost...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Pa ne samo to, verjetno bodo imeli do konca življenja tudi psihične posledice zaradi šoka, ki so ga doživeli, ko so jih takole ustavljali in tudi ustavili. Pa samo skozi Slovenijo so želeli iti v naslednjo državo, naši policisti pa takole :bonk::gorjaca:

:cheer: #openborders! :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Lej ti zaj levicarje kako bodo obtozili policiste, da so spravili one tri v kuferami v nevarnost...
Kako pa veš, da sta bila Pakistanska vodiča levičarja? A to samo sklepaš po tem, da je enemu desničar Salvini, drugemu pa desnićar Kurz legaliziral bivanje v Italiji in Avstriji, kamor sta želela pripeljat še drugih sedem, da še oni od desničarskih vlad dobijo papirje?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.494
5.488
113
Prebežniki naj bi v Beli krajini ugrabili domačina

Skupina štirih prebežnikov naj bi danes v Beli krajini ugrabila domačina, ko je ta delal v vinogradu, nam je povedala njegova hči. Zvezali naj bi ga z vrvjo, stlačili v prtljažnik njegovega avtomobila in pobegnili v smeri proti Italiji. Pri Sežani so ga izpustili in pot čez mejo nadaljevali sami.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113

To, da majo v azilnem domu na Viču štale, sem jaz pisal že dolgo nazaj malo po tistem, ko sem imel nekaj kontaktov in debat s tam zaposlenimi ampak kot v večini podobnih primerov sem naletel na posmeh s strani krimigrantoljubcev, ki so vse te zadeve zavrgli kot neresnične, saj bi drugače o tem kje brali, lol.

Da torej pyzde novinarske v večini primerov ne delujejo tako kot bi morali - torej realno obveščati javnost o dogodkih brez cenzure - pa tudi pišem že kar nekaj časa.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in B81

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Prebežniki naj bi v Beli krajini ugrabili domačina

Skupina štirih prebežnikov naj bi danes v Beli krajini ugrabila domačina, ko je ta delal v vinogradu, nam je povedala njegova hči. Zvezali naj bi ga z vrvjo, stlačili v prtljažnik njegovega avtomobila in pobegnili v smeri proti Italiji. Pri Sežani so ga izpustili in pot čez mejo nadaljevali sami.

Premalo jih je ljubil ta domačin ksenofob nestrpni, ni druge. Več ljubezni bi nedvomno preprečilo ta neljubi dogodek.