Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Vse na zahtevo ZDA. Kam bodo šli iz Albanije in Makedonje pa vsi vemo.

A ne bi slovenska lepo zgledala sedaj po penovi če jih Tanja povabi sem

 
Nazadnje urejeno:
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.095
3.034
113
Kako si pot osvetliš, če ni druge svetlobe?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Še en pameten na naših plečih
1629309291052.png
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Morda kdo gleda avstralskega Masteršefa? Med najboljših deset kuharjev so Indijec, Kitajka, Azerbejdžanka in Vietnamec. Pravo veselje je gledati ta pisan svet. Vsi so Avstralci.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
A so to večinoma brezposleni ilegalni migranti, ki se poleg kriminala malo za hobi bavijo tudi s kuhanjem ali gre za pridne zaposlene ter zakonodajoupoštevajoče migrante?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Morda kdo gleda avstralskega Masteršefa? Med najboljših deset kuharjev so Indijec, Kitajka, Azerbejdžanka in Vietnamec. Pravo veselje je gledati ta pisan svet. Vsi so Avstralci.
Res je veselje to pogledat. Samo to sem si še v življenju želel. Preseli se v Avstralijo ali pa pri nas za sosede vzami 4 šiptarske familije. Potem se pa oglašaj in komentiraj. Razen če nisi sam šiptar, pa se tolaži da si Slovenc, Pa mi Slovenčki delamo za tebe in tvoje štakorske froce
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Res je veselje to pogledat. Samo to sem si še v življenju želel. Preseli se v Avstralijo ali pa pri nas za sosede vzami 4 šiptarske familije. Potem se pa oglašaj in komentiraj. Razen če nisi sam šiptar, pa se tolaži da si Slovenc, Pa mi Slovenčki delamo za tebe in tvoje štakorske froce
Za sosede imam vse, od Albancev, Bosancev, hrvaških Srbov, muslimanov od bog ve kje, pa kaj vem kaj še. Z nobenim nimam problemov, na pomoč ti pa hitreje priskočijo kot večina Slovencev.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
No tudi med migranti se najdejo odlični ljudje in večinoma so to tisti, ki že v štartu spoštujejo pravila/zakone ter kulturo države v katero so prišli. Običajno so to legalni migrantje (ni pa nujno) in ravno zato je kar pomembno vedeti ali se pogovarjamo o ilegalcih ali ne. Predvidevam, da so zgoraj oz. prej izpostavljeni kuharji legalni migranti, ki spoštujejo zakonodajo svoje nove države, so si našli službo in lepo sodelujejo z družbo oz. svojimi novimi sodržavljani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in B81

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
No tudi med migranti se najdejo odlični ljudje in večinoma so to tisti, ki že v štartu spoštujejo pravila/zakone ter kulturo države v katero so prišli. Običajno so to legalni migrantje (ni pa nujno) in ravno zato je kar pomembno vedeti ali se pogovarjamo o ilegalcih ali ne. Predvidevam, da so zgoraj oz. prej izpostavljeni kuharji legalni migranti, ki spoštujejo zakonodajo svoje nove države, so si našli službo in lepo sodelujejo z družbo oz. svojimi novimi sodržavljani.

Mislim da s tistimi ki spoštujejo pravila in zakone države v katero pridejo nima nihče težav. Ampak ko so na žalost v takšni manjšini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Morda kdo gleda avstralskega Masteršefa? Med najboljših deset kuharjev so Indijec, Kitajka, Azerbejdžanka in Vietnamec. Pravo veselje je gledati ta pisan svet. Vsi so Avstralci.

In koliko je med temi ilegalnih muslimanov?

In koliko avtohtonih Avstralcev? (Imigranti, kot tam, uničujejo avtohtono prebivalstvo)...