Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Policaji bi jih morali ustaviti na meji in vrniti hrčkom. Ker pa tudi ta izdajalska vlada tako kot vse do sedaj tega ne naredijo je tako kot je. Verjami, če bi jih ubrnili že na meji, da jih hrčki nebi veš spuščali v svojo državo. Do sedaj je bila edina država z jajci Makedonija, dokler ni eu pederska elita vrgla desno vlado in nastavila izdajalsko bando katera je v zameno za vladanje izdala lastni narod, preimenovala državo in deli oblast s šiptarji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Minister za vojsko je Toninček. Torej bi znala tvoja Luda Mila odgovoriti na tvoje vprašanje.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Seveda je. Lahko pa bila prisotna celotna vojska in bi lahko parcele ob meji spremenili v vojaški poligon da bi se celodnevno furali s tanki gor in dol in z gosenicami popucali grmovje . Ni pa treba seveda poudarjati da je na vojaškem poligonu prepovedano sprehajanje....ker lahko padeš pod gosenice...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
iz Irana so prišli krompir pobirat v Slovenijo vendar so zamudili za en mesec. So razočarani in na robu obupa. Za krompir se gre.
FB_IMG_1599415703782.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
No pa smo dočakali, da je Kurz povedal, kdo je kriv za uvoz migrantov.
Evropska politika odprtih vrat pravi da je bila zgrešena.
Evropsko politiko pa vodijo desničarji, EPP , katere šlanici sta SDS in NSi ima večino v parlamentu.

No pa saj to sem vedno razlagal, pa so desničarji krivili Cerarja, Šarca, pa zapohance iz Roga :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5