Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, za svoje Jacke Razparače, ki so se izlegli po islamski pomladi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81
I

Izbrisan uporabnik #9334

Za crknit. Sedaj dobiš poleg stroja še posluževalce, zubehoer :p . Tile azijci nas bodo menda res odrešili vseh tegob, kot nam pripoveduje Merkelca. Sedaj nam tudi crnčariti ne bo treba več za mašino.

Kupiš mašino za brušenje stekla, pa dobiš še fante za švicat zraven ! :D Evo, tehnološki napredek!
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Vodstvo policije je namreč odredilo, da je treba prosilce za azil iz Alžirije in Maroka zapreti v center za tujce v Postojni. To naj bi storili zato, ker naj bi maroški in alžirski državljani v večji meri zlorabljali azilne postopke, se drogirali, kršili javni red in mir ter kradli.
Nič v Postojno. Kr v ljubljano jih naj nastanijo v hotele te znanstvenike, če pa bo kakšen đoki proti ga pa takoj obtožit rasizma
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.704
113
blizu močvirne prestolnice
In potem si upa demz lapati čez desnake, medtem pa mu levaki ustvarjajo manjšine katere to niso ampak so ekonomski migrantje
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
:cheer: ekstremni levičarji, zbor! Hitro zrelativizirat vse obstoječe nevarnosti s strani migrantov iz popolnoma drugega naravnega in družbenega okolja ter jih prikazat prenapihnjene s strani nestrpnih desničarjev in posledično nevredne obravnave! :cheer:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-183
113
Po podatkih avstrijskega statističnega urada je leta 2017 socialno pomoč prejemalo okoli 239.000 ljudi, od katerih jih polovica ni imela avstrijskega državljanstva. Približno tretjino prejemnikov pomoči so predstavljali prosilci za azil in prejemniki subsidiarne zaščite.
Kakšna je pa statistika pri nas?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Definitivno je za mojo verzijo veliko možnosti, da je resnična medtem, ko je za tvojo verzijo, da je nekdo k sebi domov vselil toliko migrantov, možnost nekje okoli 0%.

Ampak pač ne moreš da nebi spamal in trollal. :aplauz: :aplauz:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Če ti bom kaj odgovoril, me bo tvoj prijatelj spet brisal. Tako zopet verjemi, da si me totalno potolkel. :valjamse:

Odličen izgovor. Veliko boljši kot pa da enkrat že priznaš, da bluziš v 3PM in da se enkrat pač že moraš nehat sprenevedat.
In ja, res verjamem, da je več šans - v kolikor je na enem naslovu prijavljenih 20+ ljudi - da gre za optimizacijo stroškov delavcev in nikakor ne da je nekdo k sebi pod streho vzel toliko migrantov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: piagolo