Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
http://www.jutarnji.hr/sifrira...mpiri-/1529975/

Citat:
KAKO SU DJELOVALI: Mozak skupine je osuđivani razbojnik
Optužnica skupinu tereti da je Saša Gavriæ, inače osuđivani razbojnik koji je boravio u hotelu Porin kao tražitelj azila, od nepoznatih osoba preuzimao ilegalce te kontaktirao s Milovanoviæem na čijem su imanju u Eko selu Žumberak privremeno bili smješteni. A potom ih je preko ilegalne zelene granice za 100 eura po osobi prebacivao Kus, gdje ih je na slovenskoj strani preuzimao Zumeri koji ih je, pak, odvozio autima za 150 eura po ‘glavi’ do Italije ili Njemačke.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
ksz

Se bom malo zadržal pri komentarjih glede situacije.

Samo kako zanimivo. V centru Ljubljane, v Polju, ter po ostalih delih Slovenije se je naenkrat našlo kup kapacitet za nastanitev ekonomskih migrantov.

Kaj pa naši ljudje, ki so leta in leta garali, ostali brez služb in žal postali brezdomci?
Zakaj oni ne živijo v teh hotelih?
Spijo na mrazu in lačni že leta. Zakaj, če so bila domovanja prazna?
Ta svet gre res v 3 tiste.
roza.gif
Pa še kako je to vse res. Polna Slovenija je naših državljanov, ki jih je država Slovenija zhebala, pa se nobeden ne sekira, kje te ljudje živijo. Država rubi dokler se da, potem bi pa še otrokom. Vse za to, da bi lažje preživeli migrante tretjih držav (ne drugih)
Če bi bili sami begunci (ki se ne morejo boriti), bi bil problem lahko rešen v Grčiji. Cel svet bi pa zdaj v EU hodil.
Tisti zagovorniki, ki podpirate, da se sprejmejo migranti naj prvo na svoje stroške namestijo te "begunce" oz. migrante. In naj s svojim denarjem razpolagajo, ne pa denarjem tistih, ki ga tudi za svoje osnovne stvari nimajo.
In več boste debatirali o tem slabše bo. Spet se pri nas delata dva tabora nasproti mislečih. Sem večkrat že napisal, da spor in nasprotimisleči morajo biti, da se lahko potem podtika in ruši neka oblast. Pa naj bodo to levi, desni ali pa vseh mavričnih barv. Nekaj provokatorjev na forume in spor je tukaj. Nekaj provokatorjev na ulice in spor je tukaj. Glavno da se piše. Siguren sem, da je vsaj 95% ljudi v Slo proti naseljevanju migrantov v SLO. Ampak nek medij po naročilu neke politike vrže kost in debata teče naprej. Na koncu spet OVCE izpademo sami mi državlani, ki se damo izmanipulirati v temelj.
 

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
ksz

Se bom malo zadržal pri komentarjih glede situacije.

Samo kako zanimivo. V centru Ljubljane, v Polju, ter po ostalih delih Slovenije se je naenkrat našlo kup kapacitet za nastanitev ekonomskih migrantov.

Kaj pa naši ljudje, ki so leta in leta garali, ostali brez služb in žal postali brezdomci?
Zakaj oni ne živijo v teh hotelih?
Spijo na mrazu in lačni že leta. Zakaj, če so bila domovanja prazna?
Ta svet gre res v 3 tiste.
roza.gif
Pa še kako je to vse res. Polna Slovenija je naših državljanov, ki jih je država Slovenija zhebala, pa se nobeden ne sekira, kje te ljudje živijo. Država rubi dokler se da, potem bi pa še otrokom. Vse za to, da bi lažje preživeli migrante tretjih držav (ne drugih)
Če bi bili sami begunci (ki se ne morejo boriti), bi bil problem lahko rešen v Grčiji. Cel svet bi pa zdaj v EU hodil.
Tisti zagovorniki, ki podpirate, da se sprejmejo migranti naj prvo na svoje stroške namestijo te "begunce" oz. migrante. In naj s svojim denarjem razpolagajo, ne pa denarjem tistih, ki ga tudi za svoje osnovne stvari nimajo.
In več boste debatirali o tem slabše bo. Spet se pri nas delata dva tabora nasproti mislečih. Sem večkrat že napisal, da spor in nasprotimisleči morajo biti, da se lahko potem podtika in ruši neka oblast. Pa naj bodo to levi, desni ali pa vseh mavričnih barv. Nekaj provokatorjev na forume in spor je tukaj. Nekaj provokatorjev na ulice in spor je tukaj. Glavno da se piše. Siguren sem, da je vsaj 95% ljudi v Slo proti naseljevanju migrantov v SLO. Ampak nek medij po naročilu neke politike vrže kost in debata teče naprej. Na koncu spet OVCE izpademo sami mi državlani, ki se damo izmanipulirati v temelj.
467716-post_slo.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Osnovni problem je v politiki, ki že polletali ali pa celo leto menca. Rečejo naj 500 jih sprejmemo (pač neka vzdržan številka), ženske otroke itd in to je to, ostali out. In nebi bilo več debat. Tako pa se drkamo levo in desno ker ni strategije hrbtenice, rajo se pa zavaja. Ona iz ADRE je bila minuli vikend vsepovosed na vseh medijih 2x. Vredu pomaga, prav je tako. Zdaj pa si jih naj domov pelje. Tega v njenih izjavah nisem zasledil.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
He he... Vse sevraæa, vse se plaæa...
Pred 500 leti zavojevalci, nasilno pokristjanjevanje, danes žrtve islamizacije... Dober ste to počeli, moram reči, lepo so se naučili tepiharji od vas iz zgodovine.
In ti si res pravo tele s čim se ven mečeš...
Nahebal bomo pa vsi.
 
Nazadnje urejeno:

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
ksz

Se bom malo zadržal pri komentarjih glede situacije.

Samo kako zanimivo. V centru Ljubljane, v Polju, ter po ostalih delih Slovenije se je naenkrat našlo kup kapacitet za nastanitev ekonomskih migrantov.

Kaj pa naši ljudje, ki so leta in leta garali, ostali brez služb in žal postali brezdomci?
Zakaj oni ne živijo v teh hotelih?
Spijo na mrazu in lačni že leta. Zakaj, če so bila domovanja prazna?
Ta svet gre res v 3 tiste.
roza.gif
Pa še kako je to vse res. Polna Slovenija je naših državljanov, ki jih je država Slovenija zhebala, pa se nobeden ne sekira, kje te ljudje živijo. Država rubi dokler se da, potem bi pa še otrokom. Vse za to, da bi lažje preživeli migrante tretjih držav (ne drugih)
Če bi bili sami begunci (ki se ne morejo boriti), bi bil problem lahko rešen v Grčiji. Cel svet bi pa zdaj v EU hodil.
Tisti zagovorniki, ki podpirate, da se sprejmejo migranti naj prvo na svoje stroške namestijo te "begunce" oz. migrante. In naj s svojim denarjem razpolagajo, ne pa denarjem tistih, ki ga tudi za svoje osnovne stvari nimajo.
In več boste debatirali o tem slabše bo. Spet se pri nas delata dva tabora nasproti mislečih. Sem večkrat že napisal, da spor in nasprotimisleči morajo biti, da se lahko potem podtika in ruši neka oblast. Pa naj bodo to levi, desni ali pa vseh mavričnih barv. Nekaj provokatorjev na forume in spor je tukaj. Nekaj provokatorjev na ulice in spor je tukaj. Glavno da se piše. Siguren sem, da je vsaj 95% ljudi v Slo proti naseljevanju migrantov v SLO. Ampak nek medij po naročilu neke politike vrže kost in debata teče naprej. Na koncu spet OVCE izpademo sami mi državlani, ki se damo izmanipulirati v temelj.

467716-post_slo.gif


Amen!

Vse povedano, temo se lahko zaklene.

Hvala za razumevanje.
smile-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Baba Vanga je za leto 2016 napovedala;
Citiram,
Velika muslimanska vojna
Za leto, ki prihaja, je Vangina največja preokupacija “velika muslimanska vojna”, ki straši oboje – tiste, ki verjamejo njej, in tudi tiste, ki verjamejo teorijam zarote. To je povezano predvsem z nedavnimi dogodki, zaradi katerih se ves zahodni svet trudi zadržati izbruhe samooklicane Islamske države in njenih pripadnikov. Prerokbe opozarjajo pred invazijo muslimanskih ekstremistov v Evropo.
ViR:
http://nova24tv.si/sprosceno/baba-vanga-in-prerokbe-za-2016-napovedala-je-hude-stvari/
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.201
183
63
Citat:
Uporabnik franZanton pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Slovenija mora zapreti meje
kaj bo Slovenija zaprla... Slovenija ne zna organizirati niti toplega obroka za vojake na meji... še graničarji JNA so imeli to urejeno...

Ena dobra stran JA: NITI eden ne bi brez dovoljenja vstopil na ozemlje Jugoslavije.
Tudi noben ne bi svojega gobca stegoval proti policiji, ampak bi samo z nosom v policajevi tazadnji šepetal da, g. policaj.

Vi resno mislite, da jih bodo naši organi obvladali ko jih bo tu 5000 ? Če jih 100 na meji niso bili sposobni obvladat ?
grin1.gif

Še vedno pa se strinjam, da je LJ idealna lokacija zanje.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
johanes, na tvojem nivoju je: upam da ti otroke in ženo pa še tebe najprej posili potem pa pretepe (do...) en pjan francl iz litije. to je na tvojem nivoju... žalostno da želiš meni in moji družini nesrečo. tukaj se vidi da si omejen [cenzura].
Zakaj se tolk neumne delate, kot da ni noben zastopu kaj vam je johanes hotu povedat.
Nastavil vam je ogledalo, ker večina refjudživelkamerjev razmišljate kot je priznal msenjur......-dokler je njegov roštilj varen se mu jebe, pa če vsem drugim roštilje razfukajo,
Zato johanes vidi edino možnost, da roštilje najprej sesujejo refjudživelkamerjem, kar pa je na žalost po verjetnostnem računu samo naivna želja.
razmišljat začnete šele ko ste osebno prizadeti in oškodovani, ampak takrat je prepozno. Nevarnost je treba preprečit, ne pa zdravit posledice
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
He he... Vse sevraæa, vse se plaæa...
Pred 500 leti zavojevalci, nasilno pokristjanjevanje, danes žrtve islamizacije... Dober ste to počeli, moram reči, lepo so se naučili tepiharji od vas iz zgodovine.
In ti si res pravo tele s čim se ven mečeš...
Nahebal bomo pa vsi.
No ja, komunisteki so mi že marsikaj prilepili, a da me nek komunistek označi za 500 letnega američana je pa zares nekaj novega.

PS je pa vprašanje ali migrante vabimo normalni in kristjani ali zgolj kretenski in kratkovidni komunisteki, kateri se ne zavedajo, da so za muslimane ateisti in pedri zgolj gomazeči stvori, katere je potrebno takoj pokončati, kristjani pa lahko tudi preživimo, če se jim brezpogojno pokorimo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik lionking pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Inženirji prihajajo...

https://www.youtube.com/watch?v=kGStEOckhpo

Po moje bi mogli mejo odpreti izključno za ženske in otroke in ostarele. S tem bi že v osnovi znižali število za 2/3, rešili pa tudi 99% kriminala. Moški itak morajo braniti domovino, da se bodo lahko familije čim prej vrnile. Glede na posnetke, jim kar gre bojevanje.

To z ostarelimi ne gre v kontekst z logiko zagovornikov imigrantov.

Oni igrajo na karto da bodo astronavti delali za naše penzije.

Z ostarelimi imaš samo stroške-od nastanitve, hranjenja, oskrbe, dohtarjev do pogreba.

Čeprav-traja pa manj časa kot pri kakem 20. letniku, pa še kriminala stare mamce zvečina ne zganjajo. In tudi 10 potomcev ne bodo več skotile.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
no pa povej med katerimi vrsticami? me prov zanima... ker to nekako ne gre skupaj z mojim razmišljanjem... da vidim kje sem se zatipkal (ce)

pa tud katere indice sem podal?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
a si res čist zabit al ka ?
muti merkel jih je povabila in še vedno jih vabi in sili še druge da jih vabijo in vzamejo
Refjudživelkamerji pa sploh niso komunajzi, ampak preoblečeni neoliberalci
pa ki s kdaj v vsej zgodovini vidu da bi komunajzi begunce jemali in to še take zadrte vernike....veš kdaj smo že mi govorili da je vera opij za ljudstvo?
a boš reku da je Hanžek komunajz?...šrafciger je mel v roki sam parkrat ko ni mogu drgač flaše ofnit....
 

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
a se ni hanžek sam nekje hvalil, da je že v mladosti imel dovolj velike psihične probleme da so ga nagnali iz JLA ?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.