Mighty mouse

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
No a si kdo lasti tale applov produkt. Zanima me ali je dovolj uporaben za vsakodnevno rabo al je pač samo za videt lepa.

No predvsem me zanimajo praktične izkušnje, sam sem jo sicer nekaj malega sprobaval v city parku ampak dosti premalo da bi lahko rekel kaj bolj objektinega o njej.

Aja pri uporabi se gre se pa predvsem za normalno brskanje po internetu in mal oblikovanja v photoshopu.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jst mam posredne izkusnje od prijatelja, ki mi je toplo odsvetoval nakup mighty mouse in sicer mu je miska kot taka vsec in pravi, da mu je sam koncept delovanja super. Sam problem tici drugje in sicer se tista bunka na sredi full hitro zapaca in pol prekleta rec ne dela.

LP
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Jaz si jo lastim... v osnovi sem zadovoljen. Natancna, hitro se poveze (BT varianta), 360 stopinjsi kolescek je zakon (to dela le v OSX), stranska gumba za Expose v OSX sta tudi zakon. Ima pa dve pomanjkljivosti... ena je bila ze omenjena... na trenutke, ko se kolescek zapaca, v kaksno smer ne prime, a to se relativno hitro odpravi, le malo mocneje je treba prtisnt in vrtet kolescek in se zadeva spuca. Druga stvar je pa ta, da zna biti koncept ene tipke na trenutke (na zacetku toliko bolj) motec, saj recimo ne mores klikati kombinacijo leve in desne tipke (v minolovcu recimo)... pa ce zelis izvesti desni klik, moras levi prst dvigniti, saj bo sicer miska mislila, da izvajas levi klik (a to se relativno hitro navadis).
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
V osnovi je Mighy Mouse dobra miška, če uporabljaš MacOS, kot ti je že mikrohard povedal (predvsem zaradi tistega 360° koleščka), drugače pa dobiš za isto ceno veliko boljših mišk (če uporabljaš winse).
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Imam brezžični Mighty Mouse in moram reči da slabše miške še nisem imel. Počasna in neudobna, skratka meni osebno se zdi neuporabna miš. Najslabša stvar, ki jo izdelujejo pri Applu tako da moje mnenje je roke stran.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
No hvala vsem za odgovore, zvezdice bom tudi potalal.

Drugači pa ja, jo bom uporabljal na macOSX, in sicer z macbookom, tko da nakup bo.

LP

tut sam bom vrjetno kupil macbooka, ampak sem se odloču da bo zravn padla logitech VX Nano Revolution miška. Veliko ljudi je namreč applovo zadevo popljuvalo. Baje edini izdelek, ki naj Applu ne bi uspel,,,,
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
100% se da nastavit. Sam imam Logitech G5 s tilt wheelom in tole uporabljam za copy/paste.
wink-1.gif
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Uf moram sprobat tole v470 ker zdaj imam v270 in sem zelo zadovoljen z njo dolgo drži baterija in lepo poveže z računalinkom. Ubistvu sem imel z mighty mousom na MacBooku probleme z povezavo (občasno je prkinjalo povezavo) z v270 pa ne.
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Jaz z Mighty mouse nimam problemov. Imam žično. Do sedaj se mi je enkrat zapacala in sem jo, izklopljeno seveda, obrnil okoli in z gumbkom/kuglico podrgnil po vlažilnem robčku kakšno minuto, zdaj je pa tudi že par mesecev mir. Mi je pa zelo všečna, enostavna in lepa. V glavnem sem zelo zadovoljen s to mišjo.
 

jgfd

Pripravnik
7. sep 2007
348
0
16
a mighty mause (bluetooth) dela na pc-ju?
Ali lako poveste kaksne miske pa uporabljate?
iscem bluetooth misko ki bi imela kaj vec kot dva gumba in scroller
sedaj imam Logitech V270 bluetooth in je sice super samo se mi zdi da sem postal zahtevnejsi

sploh pa mi ni jasno da imajo ponavadi miske tak veliko tipk pa funkcij samo za bluetooth pa nobene
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Mighty mouse wireless na navadnih PCjih baje ne dela. Mora biti nujno Mac. Sicer pa v windowsih ne ponuja cisto nic vec kot V270 (imam namrec obe). Priporocam ti, da si ogledas novo v470...
grin1.gif
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
dela ja..
samo ne vem zakaj bi jo kupil.. edino zarad izgleda.. ker gumbka ne bo mogel uporabljat.. pa desnega klika tut ne zazna.. tko da..
 

jgfd

Pripravnik
7. sep 2007
348
0
16
tko da .....sepravi da NE dela
no v470 ni nic kaj dosti boljsa predvsem je grda
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
ah no, ravno danes sem MM uporabljal na nekem starem DELLovem prenosniku. Desni, levi klik delata, gumbek ima pa funkcijo koleščka. Kaj ne dela!?!