Michael Schumacher se hudo ponesrečil na smučanju

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
change bo, ko ga bodo začeli zbujat iz kome... vsaj tako razumem. Kdaj se začne postopek zbujanja in pod kakšnimi pogoji pa ne vem. Če tarkat ne bo odziva, potem je problem.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
ja, ampak to novinarje ne briga a ne (ni ne njihov denar ne naš), v idealnem svetu.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Par stvari pri tej nesreči mi ni čisto jasnih...
Da me ne bo kdo razumel narobe - še vedno nekako verjamem,da se motim,in da bo s Šumijem njim vse OK na koncu,ampak vseeno bom napisal dejstva:
1. Niti ena sama fotografija ne obstaja o nesreči,oz.se ni pojavila v javnosti!? (v danšnjem času,ko ima vsak telefon s kamero pri sebi?)
2. Niti enega samega videoposnetka ni o nesreči!? Kako čaka helikopter,ali kako ga nalagajo v helikopeter,ali ko ga pripeljejo v bolnico,naprimer...
3. Niti ene same fotografije Šumija na bolniški postelji ?! (no recimo da bi to še razumel)
4. Najprej so govorili,da padel sam,potem da je pomagal prijatelju,ki je padel (na skale),potem da je pomagal majhni punčki,ki je padla (spet,na skele?),potem da je bil z njim njegov sin,potem da sina ni bilo z njim,potem so po 4 dneh (?!) napisali,da so ga (sina) zaslišali,potem pa nikjer nobenega zapisa o tem,kaj je sin rekel o nesreči...
5. nesrečo naj bi posnel nek smučar,ampak posnetek se še do sedaj ni pojavil v javnosti,niti ni o tem posnetku drugih informacij?!
6. nesrečo naj bi posnela tudi kamera,ki naj bi jo imel Šumi na čeladi...ampak tudi glede tega posnetka nobene pametne informacije,ker še analizirajo posnetek?! Poleg tega pravijo,da se iz posnetka ne da določit,s kakšno hitrostjo je smučal (ker to je res višja matematikaal kako?:) )

Kaj od tega jaz torej narobe razumem?
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Narobe razumeš, da je kdorkoli na smučišču vedel, da je to šumi, pa da se na smučišču kar povprek snema. Recimo jaz nimam fetiša snemat, kako nekoga na helikopter nakladajo.

In zakaj bi morali karkoli drugega vn dajat? Nehi sanjat s teorijami zarote, človek se je razbil na smučišču, tako kot sto drugih vsako leto in zdaj upamo na najboljše.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Nehi sanjat s teorijami zarote, človek se je razbil na smučišču, tako kot sto drugih vsako leto in zdaj upamo na najboljše.

priden.gif
upam da bo res vse ok z njim