Michael Schumacher se hudo ponesrečil na smučanju

Car

POSTman
4. avg 2007
8.325
1.190
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sem vedel, da se bo našel kdo, ki ne bo razumel črnega humorja!
crazy1.gif

Drugače pa mi ne govori, kako kaj izgleda, v zadnjem letu sem izgubil dobrega prijatelja, ki ga je kap, še prej je bil v komi zaradi padca itd.
Ne delam se norca, mi je pa bila smešna primerjava glede na njegovo obnašanje kot dirkača.....
Mu pa vsekakor želim čimprejšnje okrevanje!
zmaga.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
Mogoče pa je kaj resnice na tem, sem danes opazil novico v tujih medijih...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Precej bolje mu je, je že jokica kot v svojih dirkaških časih....

Lahko pa prides k meni in vidis kako izgleda, ko dedca srednjih let zadane kap, je 2 meseca na respiratorju in monitorju, privezan na posteljo. Govoriti ne more, grimase pa spusca in JOKA na trenutke. Da ne bos prevec pogumen, in taksna stvar lahko zadane vsakega izmed nas. Tudi sredi dvajsetih. Ljudje so mislili, da se je clovek napil, pa je bila anevrizma... ne bos verjel koliko mladih je vsako leto s tem sranjem.

Lahko te je samo sram. Ce se ne motim, imas ze ene zdravstvene probleme. Pazi, da se ne bomo tebi smejali.
467716-post_slo.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Precej bolje mu je, je že jokica kot v svojih dirkaških časih....

Lahko pa prides k meni in vidis kako izgleda, ko dedca srednjih let zadane kap, je 2 meseca na respiratorju in monitorju, privezan na posteljo. Govoriti ne more, grimase pa spusca in JOKA na trenutke. Da ne bos prevec pogumen, in taksna stvar lahko zadane vsakega izmed nas. Tudi sredi dvajsetih. Ljudje so mislili, da se je clovek napil, pa je bila anevrizma... ne bos verjel koliko mladih je vsako leto s tem sranjem.

Lahko te je samo sram. Ce se ne motim, imas ze ene zdravstvene probleme. Pazi, da se ne bomo tebi smejali.
467716-post_slo.gif

Bravo
467716-post_slo.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.435
5.922
113
pri taščici
Se zadnjič dobimo po dolgih letih sošolci in SŠ, in sošolec v penziji (pa nikdar bil zavaljen , pijan kronik bil). Wtf? Niti svoje gsm cifre ni vedel, avta ne vozi. Pa preklemansko srečo je imel da je bil z nami. Vsaj tako je rekel.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
Schumacherjev dolgoletni zdravnik, Dr. Johannes Peil, ima namreč svojo kliniko prav v Bad Nauheimu, kamor pa so neznanci vlomili po zaslugi odprtega strešnega okna. Poleg ostalih dragocenostih pa naj bi iz klinike izginil tudi osebni računalnik, na katerem je Dr. Peil redno beležil Schumacherjevo zdravstveno stanje – tako tekom njegove kariere, kot po njej. Posledično sedaj obstaja strah – pa čeprav motiv vlomilcev še ni potrjen – da naj bi vlomilcem v last prišli tudi podatki, ki bi razkrili, v kakšnem zdravstvenem stanju je Schumacher trenutno.
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Ne vem kaj jih je tako strah, da pridejo podatki o zdravstvenem stanju na plan?
Mogoče zaradi kakšnih pogodb s sponzorji. Tudi v dirkaški penziji je imel veliko biznisa, pa bi lahko to pomenilo usihanje prihodkov.