Mi pripada nadomestno vozilo?

kochar

Pripravnik
25. jul 2007
35
0
6
Vozilo, ki je še v garanciji, moram peljati na izredni servis - mi v tem času pripada nadomestno vozilo?

Hvala za info&LP!

Naj omenim še, da gre vozilo na servis zaradi napake, zaradi katere je vožnja z njim že kar malo nevarna.
 
Nazadnje urejeno:

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
odvisno od firme, za Renault npr. pri enem podjetju dobil, pri drugem full komplicirali
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Po zakonu ti vozilo absolutno pripada!!! Jaz sem do sedaj še vedno dobil nadomestni avto v času odprave napake (v okviru garancije) na pooblaščenem servisu. Včasih je treba pač bolj na trdo (oceniš kakšen pristop bo najbolje deloval), vendar avto vsekakor dobiš. Če ti zavrnejo izdajo nadomestnega vozila, potem lahko rentaš avto v tem razredu (za čas servisa) in jim preko odvetnika pošlješ ta račun... Čisto odvisno od tega, kolk se ti da ukvarjat s tem.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Ko sem pripeljal Espace-a na vpoklic + menjava zavornih oblog, so mi avtomatsko dali novo Laguno. Sploh nisem rabil rečt, da bi mel nadomesten avto. Pa je bil avto že izven garancije.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
če ni skrivnost a lahko poveš ker model avta pa kaj je narobe?
 

kochar

Pripravnik
25. jul 2007
35
0
6
Šlo se je za cee'da, crknil pa je nek senzor; problem je bil, da se je med vožnjo na vsake toliko časa prižgala ABS lučka, od takrat naprej pa je volan postal precej bolj trd, med menjavanjem pa so obrati padli na nulo.
rolleyes-1.gif