Mercedes-Benz & /////AMG !!!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
LP

hehehhehe

a sploh veste kako dolgo sem čakal na tak forum ki je dosti bolj prijazen do ekscentrikov hahahhahahahah

večina me že pozna in js tut nekatere med vami....

komi čakam da bodo zopet borbe med premočnim Mercedesom in ostalimi plebejskimi znamkami
smile-1.gif


Sam neki se morte zavedat...Mercedes je že toliko pred ostalimi kar se kaže z leti vse bolj in bolj....torej vse kar sem govoril so kmalu sprejeli tudi drugi in dokazi so vsepovsod.......

Vsi hočjo to kar je Mercedes in nikakor jih ne jemljem za konkurenco...res da ko Mercedes hoče narest avto za množico ga naredi tako da sxe ostali lahko počutijo kot konkurenca.....medtem pa Top Of The Range Mercs še vedno puščajo ostale daaaaaaaaaaaaaaleč za sabo!

Toliko zaenkrat v tej temi.....ostalo pa bomo dodajali!
aplauz.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Svifti.

Najprej lep pozdrav tukaj.

Od tebe pričakujem kvalitetne poste o tvoji najljubši znamki vse ostalo prepucavanje pa veš, da vodi v deželo iz kjer ni vrnitve.
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
hahhahahahha

res smešn Bitchy

Pa o kakem Kadettu sekaš!

Kmalu bo SL55 AMG mooooooooooooooj tko da ne sanji!

Schranz party-i pa niso moja domena hehe

Slikce pa itak da sledijo.....sam vas naujo nasmejale ampak vam bo zaprlo gobce, vsem po vrsti....sploh pa unim k so si upal jebat Swiftheada in ga še banat in pošiljat v banovce!
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
pa kaj tebi ni jasn......že na Suxu si biu neki tečn in zdej spet pizdiš??????????

Kaj sploh delaš tle gor če bi rad vodil maše in kozje molitvice pejt v cerkev....tm rabjo take Diablote kot si ti!!!!!!!
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Rabimo še en podforum za take poste.
Gnojnica bi blo dobro ime!
Swifthead ti pa predelaj izraz "objektivnost" pa nam bo vsem lažje, pa tud bedastih postov v tvojih temah bo manj.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Na vseh forumih te banajo in ti si še vedno prepričan,da s tabo ni nič narobe
grin1.gif

Sej Mercedes sploh ni slab avto, razen kakšnih light showov ni blo na našem nič narobe.
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Sej me niso povsod banal......povsod so banal Swifthead-a drgač mam še vedno povsod Alterje ampak drugače delujoče!

Ne da Mercedes ni slab.....ampak je preprosto najboljši! To ve vsak sam pr seb.....
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:
jao spet vsi neki pametujete!

js res nevem kaj ma ta scena tok prot men.....kaj a ste res vsi eni BMW fani?

jaz sem Hyundai fan
cheer.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Zaklepam temo.





Žal
frown-1.gif
se je thread odpeljal v tisto smer iz katere ni vrnitve.





Swift piši o MB-ju samo ne nabijaj v prazno. Odpri si temo, kjer boš pisal o novostih karakteristikah merđotov in naj to ostane samo v tej temi katero boš odprl.



Ostale pa naprošam, da se res piše samo o MB-jih brez pravokacij.



Hvala.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
No priznam, tudi sam sem Mercedes fun in mi je daleč najbolj všečna znamka.

Samo Swifthead ti mi pa vseeno greš na živce s tvojim načinom pisanja. Daj se malo vzemi v roke in se zamisli kako je slišati, če nekdo vedno kjer imam možnost hvali eno in isto. S tem povzročiš ravno nasproten odziv bralcev, saj jim začneš iti na živce, ker kažeš svojo neobjektivnost oziroma po domače ozkoglednost. Zato se poizkusi postaviti tudi v vlogo drugih.

Predstavljaj si, da greš v neko trgovino kupovat majico (vem, da imaš rad lepe majice
smile-1.gif
) In potem ti trgovka začne hvalit eno majico kako je oh in sploh. Ti bi si pa rad ogledal še kakšno drugo majico, ker ti tista ni ravno najbolj všeč, ampak trgovka te sploh ne pusti k drugim majicam, ampak ti še vedno na vse pretega hvali tisti prvo majico. Verjemi, da je boš hitro sit in boš odšel iz trgovine.

In ravno tak kot trgovka si ti tu na forumu. Ne pustiš, da bi se še kaj drugega pogovorjalo samo MB, pa čeprav sam v sebi dobro veš, da so tudi avtomobili, ki imajo kakšno lastnost boljšo kot jo ima MB. Verjemi glede na to, da ravno tako rad hvalim mercedese, bi bilo tudi meni všeč če bi bil v vsem najboljši a na žalost ni. Ker ima pač vsak avto dobre in slabe lastnosti in tako jih ima tudi MB.

Zato te v tvoje dobro in dobro vseh bralcev tega foruma prosim, da postaneš nekoliko bolj objektiven in skušaš napisati vsaj vsak drugi post brez da omeniš MB.

lp od navdušenca nad Mercedesi
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.