Melanija K.

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Melania si je ta položaj krvavo prislužila. Verjamem, da stiska zobe, ko Donald leze nanjo in ko doživlja multiple orgazme...
A misliš da kaj bolj stiska zobe kot moja soseda (in še tisoče drugih), ko se njen 70-letni zapit mož spravi nanjo?
 

B81

22. jul 2007
34.563
8.998
113
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
ksz,

prakticno vsi moji kolegi (FR, DE, PL, RO,....) so komentirali/cestitali glede Melanije, da moramo bit ponosni k je Slovenka prva dama
tudi v tukajsnih medijih je velik clankov na to temo, recimo Lesoir

O Prevcu, Mazetovi,...., sploh se slisali niso
grims-1.gif

Točno tako. Naredila nam je več promocije, kot vsi športniki, politiki in turistična zveza skupaj.
http://edition.cnn.com/2016/11/17/travel/slovenia-travel-guide/index.html

Tukaj pa zahojeni slovenceljni tipično po slovencelsko šinfat pa obrekovat pa se vtikat v življenje drugih.....
bonk.gif
...namesto, da bi raje pozitivno izkoristili kar nam je padlo zastonj.

zmaga.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.303
-8.456
113
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
ksz,

prakticno vsi moji kolegi (FR, DE, PL, RO,....) so komentirali/cestitali glede Melanije, da moramo bit ponosni k je Slovenka prva dama
tudi v tukajsnih medijih je velik clankov na to temo, recimo Lesoir

O Prevcu, Mazetovi,...., sploh se slisali niso
grims-1.gif

Točno tako. Naredila nam je več promocije, kot vsi športniki, politiki in turistična zveza skupaj.
http://edition.cnn.com/2016/11/17/travel/slovenia-travel-guide/index.html
Če si omejen samo na ZDA, potem tole mogoče celo drži.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pa kje so ravno oranžna vina našli?!

Jaz prvič slišim zanje, pa sem iz Slovenije.
hysterical-1.gif
Sem moral poguglat, da vidim, kaj je to zaeno čudo.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Sevnice niso pokazali, bruh od članka.
Ko sem gledal de časopise, so šli v ono vas Kallstadt na Bavarskem, od koder je Frederick Trump 1885 emigiriral v ZDA, kot tudi v Sevnico in naredili intervju z županom.


Po Slo oranžnih vinih (wtf is this shit) se vidi, da je cnn novinar nepismen retard.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Belo vino, ki se macerira (leži na tropinah). Sem ga degustiral na tistem dogodku v CD, pa moram reč da sem že mnogoa boljša vina ven kozlal...
cool-1.gif

Nič posebno, niti preveč pitno.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
To je samo zaradi tega, ker je baba slučajno iz SLO.
Je pa nekaj res. Baba je res piička prve klase in prepričan sem, da je najlepša first lady do sedaj in bo tako tudi ostalo še mnogo, mnogo let.
ampak samo zato ker dosedanji niso imeli toliko mlajših
evil.gif

čeprav žaklin al kako je bila tista kenedijeva je bila tudi precej mlada pa vsi so ji nekm lezli...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.656
6.518
113
Sem bil pred dnevi službeno v Sevnici in vidim ob cesti jumbo plakat na kateri Melanija z dvignjeno roko maha v pozdrav. Na plakatu pa piše DOBRODOŠLI V ROJSTNEM KRAJU PRVE DAME ZDA.
smile-1.gif

Cuker teče v potokih.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.656
6.518
113
Sevnice ne poznam dobro, vendar sem se peljal od podjetja LISCA, nazaj proti mostu čez Savo. Zdi se mi, da je bolj v centru, nisem pa bil pozoren. Mogoče med krožnim prometom in mostom čez Savo. Precej velik jumbo plakat, ki ga ne moreš zgrešiti.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.573