Meja je oz. bo padla....

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
Mhm, najpametneje bi ti blo spizdit nekam na sever, po možnosti v Skandinavijo, preden pride ta svojat.

Kolikor slišim od žlahte, je te svojati zadnje čase tudi tam gori mnogo preveč. Tako da je to že vse bolj splošni problem.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Pridejo na Romunkinje, takšne mlade in lepe, prijetno obdarjene. Bo malce popestritve v nočnih barih in bordelih, da se še tam vidi vpliv evropskega trga
wink-1.gif
Cigoti pa naj ostanejo drugje ali pa naj Slovenija sprosti zakonodajo za pridobitev in uporabo strelnega orožja.
Pa naj policija že spuca tiste fehtarje s križišč. Zadnjič mi je eden skoraj skočil pred avto.Tako me je razpizdil, da bi naslednjega kar preprosto (seveda po nesreči) zgazil, a žal nobenega ni bilo, potem pa sem se že umiril.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
ksz

To žal ni paranoja ampak resnična prihodnost. Kar poglej, kaj se dogaja v Rimu, zalega se kar širi ob Tiberi...vsak potem povabi še rojake in v parih letih imaš potem že veliko in nevarno populacijo. Potem zahtevajo pravice kot manjšina, potem jim država plačuje socialno pomoč (svojim zaslužnim državljanom pa ne) in na koncu si suženj zalege v lastni državi. To je nevarnejše od ptičje gripe...to je u bistvu nevaren črni virus...ki se bo zajedel v vse družbene pore in jo striktno in učinkovito uničil od znotraj...Kar ni uspelo Adolfu, bo sedaj uspelo združeni Evropi...postali bomo gostitelj za razvoj lovk...na koncu bomo zavrženi, povoženi in izgubljeni narod na vekov veke...jokali na deponiji zgodovine...
frown-1.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Poglej. Če bi takšen scenarij obveljal, nas vse čaka črna prhodnost. Razmere, kot si jih opisal, vodijo k uveljavitvi ekstremnih političnih stališč, primerljivih z nacizmom. Po svoje razumem vodila, ki prožijo takšne družbene spremembe, a to ne olajša nelagodja. Resnično si ne želim ekstremistov na oblasti, verjetno pa bo Evropa prav to doživela v naslednjih desetih letih.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
jaz mislim da bodo v roku 20 let izbruhnile vojne v sami državi. kar poglejte kaj se dogaja v franciji. tisti "ubogi" priseljenci jamrajo da nič nimajo, sproti pa še zažigajo kar majo. problem je v tem ker priseljenci ne poznajo kulture niti jezika in zaradi tega se ne morejo in se nočejo izobraziti. kar nas privede do socialne podpore oz. če dela do zelo nizke plače v neugodnih pogojih. na koncu pa seveda protesti, upori, za tem bo pa vojna, kar mislim da ze vsi vemo samo da se tega ne zavedamo.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
zato pa je bil na nek način hitler pameten, ker je hotel počistiti "drhal" in vzpostaviti čisti režim, kateri bi lahko obveljeval dolgoročno, kar ma kapitalizem ne more. ker v kapitalizmu obstajajo bogati, ki se še bogatijo in pa čedalje več revnih.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:
zato pa je bil na nek način hitler pameten, ker je hotel počistiti "drhal" in vzpostaviti čisti režim, kateri bi lahko obveljeval dolgoročno, kar ma kapitalizem ne more. ker v kapitalizmu obstajajo bogati, ki se še bogatijo in pa čedalje več revnih.

confused-1.gif
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
treba se je zavedat, da so naši sosedje Italjani tudi potomci ciganov, ki pa izhajajo iz drugega plemena. Joj, zdej pa res ne vem, al Romov al Ciganov, al z malo al z veliko, al to to priseljenci iz Indije, al so avtohtoni cigani al kwa zdej, fak jst sem že čist zmešan od te neskončne nestrpnosti do tujcev oz ostale drhali. šit, spet bi se mogu v jezik ugriznt,

lp
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Saj maš prav. Taožuljeni so ostali v Romuniji, ostali so šli v Italijo.
Zato pa majo isti jezik.