Meja je oz. bo padla....

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Glede tegale "Šengena" imam precej pomislekov....jaz osebno vidim v tej zadevi veliko nevarnost za Slovenijo. Sedaj se bodo izmečki iz Romunije in Bolgarije naselili tukaj. Njihov prihod bo zaznamoval povečan obseg umorov, izsiljevanj, poslistev, beračenja, vlomov in drugih tatvin. Potem pa se mi porodi vprašanje, naša Policija (jaz ne) ne more popolnoma nič storiti, pač demokracija.....nedožni državljani pa bodo postali žrtve Romunske in Bulgarske drhali....še malo, pa ne bomo več upali na ulico....Še naših prestopnikov ne uspejo ustaviti...sedaj se bodo začeli dogajat zelo krvavi oboroženi ropi Bank, Pošt...ta drhal najprej strelja in potem sprašuje...povsod se bo kradlo, na vsakem voglu bo črn ksiht z iztegnjeno roko, v ozadju pa kamerati s pištolami....Jebemu sunce, ne bo luštno. Mislim, da bo treba organizirat kakšno obliko civilne zaščite, država nas ne bo zaščitila pred črnimi morilci z vzhoda....
uf-1.gif
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
Mislim da Romunija in Bolgarija ne bosta v "Šengenskem" območju
cheer.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
To je sicer res, samo sem zadnjič gledal Trenja....strokovnjak je povedal, da bo sedaj ogromen naval odpadnikov iz vzhoda...
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
To je sicer res, samo sem zadnjič gledal Trenja....strokovnjak je povedal, da bo sedaj ogromen naval odpadnikov iz vzhoda...
To je že skozi celotno zgodovino
grin1.gif

S to razliko, da so se jim v zadnjih letih pridružili še odpadniki z zahoda, le da imajo bolj sofisticiran pristop - niti jim ni treba reči "To je rop, vadi pare!", ampak jim pare kar prostovoljno dajemo (pa še veseli smo zraven). Prekleti kapitalisti.press
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
mi je znanec iz avstrije pripovedoval da je pri njih zadnje čase prava epidemije te gnojšnice. taktika pa vedno ista. 1. selo dol iz avtoceste, oropajo bajto, dve tri, v avto in gasa nazaj na ac in daleč naprej. verjetno se kmalu obeta podobno tudi nam
rolleyes-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Ja zna bit tkole! Pa avtrija, k je tok več napredna kt mi, kaj bojo šele pri nas delal? Jest bi tud zaprl meje za tiste k mislijo gnojart tukaj...

Mogoče se bojo pa organizirale podobne skupine kt v angliji. Bolj znani kot Skinheadi! Oni so tud zarad tega nastal...
 
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Glede tegale "Šengena" imam precej pomislekov....jaz osebno vidim v tej zadevi veliko nevarnost za Slovenijo. Sedaj se bodo izmečki iz Romunije in Bolgarije naselili tukaj. Njihov prihod bo zaznamoval povečan obseg umorov, izsiljevanj, poslistev, beračenja, vlomov in drugih tatvin. Potem pa se mi porodi vprašanje, naša Policija (jaz ne) ne more popolnoma nič storiti, pač demokracija.....nedožni državljani pa bodo postali žrtve Romunske in Bulgarske drhali....še malo, pa ne bomo več upali na ulico....Še naših prestopnikov ne uspejo ustaviti...sedaj se bodo začeli dogajat zelo krvavi oboroženi ropi Bank, Pošt...ta drhal najprej strelja in potem sprašuje...povsod se bo kradlo, na vsakem voglu bo črn ksiht z iztegnjeno roko, v ozadju pa kamerati s pištolami....Jebemu sunce, ne bo luštno. Mislim, da bo treba organizirat kakšno obliko civilne zaščite, država nas ne bo zaščitila pred črnimi morilci z vzhoda....
uf-1.gif
hysterical-1.gif

Pa kaj ti misliš da se bo zdaj milijon teh ciganov priselilo? Jaz sicer nebi nobenemu dovolil vstop v našo državo še njihovim prekletim tovornjakarjem ne samo tvoja napoved je pa taka kot da se bliža konec sveta
bonk.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Če skoraj sredi Rima jih na tisoče začne kar naenkrat postavljat favele, potem že ni tako oh in sploh super.

Mam filing, da bodo naši cigani kmalu dobili zmogljivo konkurenco.

Po drugi strani pa šengen ni nič kriv. Krivi so politiki, ki so te Romune in Bolgare, ki so oboji še kake 20 let za Hrvati, tako silili v EU. No, zdaj pa imamo.
Imam pa že raje Hrvata kot Romuna.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Boš že videl, ko te bodo zaklali v domači hiši.....to je zverinska banda....
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Pišeš, kot da jih še ni tukaj. Pa te moram razočarat, že so tukaj in prosjačijo prodajajo "zlato" ...

To je resen problem in bo treba nekaj narest, da se problematični osebki deportirajo nazaj v domovino, po možnosti na stroške teh istih problematičnih osebkov, žal pa je to malo verjetno.
 
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Boš že videl, ko te bodo zaklali v domači hiši.....to je zverinska banda....
sej smeh je dober za zdravje samo pa mam občutek, dame bo čez pol pretrgalo!

Jaz Romune (prišli so sem delat po vstopu v EU) vsak dan gledam in niso nobene zverine, isti dreki so kot bosanci pa šiptarji samo da so še zraven cigani! Če bo pa mene kdo v moji lastni hiši zaklal bo pa to prej kakšen hrvat al bosanc al pa šiptar! pa še slovenc me bo prej zaklal kot romun!
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Mislim, da bo treba organizirat kakšno obliko civilne zaščite, država nas ne bo zaščitila pred črnimi morilci z vzhoda....
uf-1.gif

Zgleda, da je res pizdarija, če to iz ust policaja prileti
hysterical-1.gif



Presneto, paranoja ...
hysterical-1.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Malo preberi, kaj se dogaja v Italiji, pa razmisli o paranoji.

S tem, da bojo Italjani omejili vstop in se bo vse to tu zbiralo. Naj bi blo 75% KD s strani tujcev, no meni se zdi stevilka visoka malo, mozno je, da drzi. Samo folk jih ma pun k.... Malo beri tud tuje cajtnge, no saj nekaj je tud v nasih.
smile-1.gif




Edit: da ne pisem tolko postov. Soncek, ce bom kdaj zivel v drugi drzavi, se bom obnasal spostljivo do njenih drzavljanov, tudi krademo ne btw. Ampak imamo vsi sluzbe. Tako, da noben ne bo mel razloga pljuvat po meni. Kdo jim je kriv, da koljejo ljudi (bilo je ene par odmevnih umorov, ki so jih zagresili priseljenci), namesto, da bi se spravli delat. Iz svoje drzave bom pa sel med zadnjimi to si zapomni, ti mi sigurno ne bos govoril kdaj in kako. Tu sem doma, to je moja dezela.
cool-1.gif




No saj, zahvalo za strpnost smo Slovenci dobili z umorom Gregorja. V nobeni drzavi niso problem priseljenci, problem so samo ljudje, ki pridejo tja z namenom delat sr... Jih kr nekaj poznam po rodu iz Hrvaske, Bosne, Srbije, vsi dostudirali in uspesni, da so lahko za vzor. Pa se fajn mozaki in mozakice za druzbo, vedno za hece.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Mhm, najpametneje bi ti blo spizdit nekam na sever, po možnosti v Skandinavijo, preden pride ta svojat. Ampak čaki malo ... Pol boš pa ja ti priseljenec z juga in boš spadal v skupino ljudi, ki je kriva za 75% vseh KD pri njih in bodo razni sven11-i po forumih s končnicami .se, .fi in .no srali po tebi ter tebi podobnih.
 
Italija ne bo omejila priseljevanja zaradi kriminala ampak ker delajo Romuni za manj denarja poberejo vsa delovna mesta in so Italijani brez službe! Pa če ti misliš s tem kaj se dogaja v Italiji na nerede navijačev- tu so še pa najmanj priseljenci zraven, nažalost se še veliko ljudi v Italiji obnaša kot da bi bili še vedno fašisti!