Mazetova zmagala

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.539
77
48
Od križišča mal naprej na desno
Zdej bojo mel pa spet uržah denar metat v smučanje, ker se ji je usral prpelat prva u cilj. Me prov zanima kakšni bojo komentarji od naših smučarskih veleumov. Sicer svaka čast za zmago, pomoje prva v smuku za ženske, ampak pomoje tut zadnja, ker je imela res pogoje napram prvi trideseterici in to je izkoristla
zmaga.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
jaz sem najprej mislil da je kak star posnetek tko kot jih zadnje čase dajejo
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Dik pober se s takiimi izjavami. Vse Čestitke Mazetovi. Ko sem gledu vožnjo je res lepo peljala najlepšo linijo si je izbrala. Če so ble sam razmere tiste nevem zakaj niso vse po številki 45 pršle prve na cilj...
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.539
77
48
Od križišča mal naprej na desno
Je že res da je lepo peljala ampak enkrat na sto let pa že more odpelat brez napak a ni tko, sicer pa bomo takoj na naslednji tekmi vidl kolk je ura moje mnenje pa ostaja! Če bi pa pogledal celo tekmo bi videl da je skor celo trideseterico še sneg zravn padal pa vidlo se je bore malo, če pa nisi prebral sem ji pa tudi čestital za uspeh tako da ne mi srat zdej ti tukej!! Naša smučarija ni vredna nič vsi se neki šlepajo zraven ne naredi pa noben nič ( o.k. Jerman letos se dobr pelje ) glede na to koliko denarja se zmeče v ta šport. Denar bi mogli delit glede na uspehe ne pa da je KAO smučarija nacionalni šport in oni morjo met dnar yea right.

p.s. Flander recimo že lep cajt niza dobre rezultate denarja majo pa komej za pol sezone rajš mal manj, da o gimnastiki sploh ne govorim sramota.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.350
113
Pomurje
@Dik, ti si tudi danes dobil 1 mesto(zvezdico) od mene.

Čestitka Mazetovi, pa naj ji nekdo sporpči, da žiletke tudi že poznamo.

Lp
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Na sliki itak ni Tina, to smo že ugotovili par let nazaj. Za zmago pa res, kapo dol! Peljala je fenomenalno, tak da ne vem kje je sploh izgubila spodaj tiste pol sekunde. Razmere je imela lepe, ampak tudi na začetku je bilo še nekaj sonca, tako da so nekatere imele podobne razmere. Je pa Tina že na 2. treningu bila 15. z malim zaostankom. Ampak, zmaga v smuku, potem ko letos sploh še nismo ene točke osvojili. To je res hud preklop. Mislim pa, da bila proga bolj zavita in ji je to tudi bolj ustrezalo.
Jutri je super-g. Bomo videli, kako bo tam. "Letos" je bila že 2x v deseterici.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Čestitke za zmago, izkoristila je pogoje in to je najbolj važno.

Drugače jo bodo pa zdej vsi spet po rokah nosil in oh in sploh. Dejte mal pogledat kaj se dogaja in globo vzdihnite. Pride nazaj po poškodbi in naredi en rezultat pote pa spet nič. In zdej je nardila en rezultat in bo po vsej verjetnosti zdej naprej spet slabo. Zadeve niso rožnate. Dokazala je da je sposobna in uni ljudje k delajo z njo jo nej spravjo v red. Moti me to, da zmaga in je v Nedelu skor cela stran napisana. Če kdo drug zmaga, in to ne samo 1x v sezoni, pa dobi mesto zraven med kratkimi novicami. Odpreš časopis in notri samo smučanje in fuzbal.
stupid-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
No, se je potem danes pokazalo kaj pa kako. Najboljši je pa komentator: ne more vedno doseči vrhunskega rezultata
grin1.gif


Vseeno pa vse čestitke za včeraj. Se je pač vse poklapalo.