mašina

mariombb

Pripravnik
21. sep 2007
179
0
16
kaj na tej sliki je bila mašina oprana? zakaj se bi naj to ponavadi delalo? naj bi imela 168.000km prevoženih 1.6 (to v daewoo so od opla mašine noter?)
4.jpg
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Malo čudno se sliši, ampak kateri Slovenec ima zares tako negovan avto pod havbo, ga ne bo tako zlahka prodajal. Če pa ja, pa go get it, če je vse okej.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Oprosti, za malo off-a, ampak ko sm vidu tole, sm se spomnil, ko sem se z enim kolegom peljal po Celovški, je bil na glavni Petrol črpalki en starejši enoprostorec(ala espace, c8?) parkiran, pa na polno zalival mašino (vrjetno se mu je pregrela/zakuhala), pa jo je hotel ohladiti
hysterical-1.gif
.

Kakorkoli, če je taka mašina pri 170kkm... Če ga kupuješ, reci tipu, da se še oglasiš, pa ga idi pogledat čez kaki teden ali 2. Pridi nenapovedano, pa takrat poglej, kaka je mašina. Če ti rata, pa če bo še vedno ista (seveda prej poglej, če je naredil kakih 100 km), potem je ql. Drugače bo pa vrjetno kar precej mastna
rolleyes-1.gif
...
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Jaz ne čistim mašine, nikoli, če sem še bolj natančen imam še zadaj pred vezno steno sopotnika---pajka.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.038
592
113
mašine še nisem nikol pral, vendar po vsakem pranju avta z suho coto obrišem okol havbe tesnila pa vsaketolko mal prah dol pobrišem iz plastike na mašini. drugače pa ne perem mašine in je takak kot nova.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Moj sodelavec je vedno kadar je pral svojo Lantro opral še motor. Pa ne zaradi tega, da bi kje puščalo olje pač mu je bila všeč čista mašna.
Nato jo je zamenjal za tri leta star BMW 3, ter pri pranju avtomobila opral še motor tako kot je bil navajen. Vendar tega verjetno ne bo nikoli več počel. Ko je zagnal motor je mislil, da mu bo avto zgorel. Iz motorja se je začelo kaditi in smrdeti po zažganem. Zamenjati je moral vse vžigalne tuljave.
confused-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
945
113
Titograd
Ma še plastike se svetijo, to je malo sumljivo že
smile-1.gif


Sicer pa sem jaz opral tudi motor, je eno tesnilo šlo pa se je malo namastila, sem menjal tesnilo in ga potem opral, skoraj 2 leti po tistem je še vedno suha in skoraj tako čista kot ta, pač nekaj praha pa le more biti
smile-1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Kolega ima lanosa 1.6 letnik 99 z okrog 160-170k km pa mu avto žre kar veliko olja pa to da je vse mastno okrog mašine mislim, da ni potrebno posebej poudarjat.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.924
5.463
113
Pomoje je prodajalc oprau mašino zato da zakrije puščanje olja iz glave.......mam 10let staro lantro pa je mašina mejčkn mn čista od tele...pa je nikol ne perem!