Marčevski piknik!!!!

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Evo tovariši motoristi, malo smo se menili (gretzky, rbull, ghilbi, jast, in nenad--še ne poznate) in padla je ideja, da v drugi polovici marca usekamo en ornk :moto piknik....
cheer.gif

Zadeva se bo odvijala v okolici LJ in sicer zraven ene gostilne, kjer imamo roštilj in celo sobico....
nahrung002.gif

Sedaj bi pa bilo lepo, če se interesenti zabeležite zraven....
aplauz.gif

Točen datum bo znan v naslednjem tednu, vsekakor bo zabavno in seveda ogromno....
nahrung002.gif

sedaj pa kar s prijavami na plano....
zmaga.gif




Seznam prijavljenih:

Rbull
Elvir
Gretzky
Car
Ghibli
Nenad-Solo
Merdzo
Gregor
Anzee
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Jaz predlagam, da bi marčevski piknik naredili v mesecu aprilu (ja, vem, nesmiselno), ampak na tem piknik placu je zvečer precej hladno, ker ponavadi grdo piha. Poleg tega je dan v aprilu precej daljši. Zraven je velik travnik, tako da bi bilo zelo primerno za igranje kakšnega nogometa in podobnih svinjskih dirk, zato je športna oprema obvezna. Če bi bilo vreme slabo, bi pač cel dan pili, kar po mojem mnenju tudi ni tako slaba ideja.
Lahko bi spekli čevapčiče, ražnjiče in ostale dobrote z žara, ampak iz lastnih izkušenj predlagam, da bi jih pekel kdo drug kot Elvir, ker on bolj debatira o raznoraznih problemih, meso pa se samo od sebe noče speči.
Če imamo med nami kakšnega strokovnjaka za kuhanje golaža, bograča ali kakšne podobne krepčilne enolončnice, bi skuhali tudi eno veliko posodo takšnega obroka (mislim da ima kotliček Merđo), kajti ni bilšega kot to, da po deseturnem popivanju poješ dva krožnika golaža in pol kile kruha, da imaš potem izgovor za nadaljevanje popivanja.
2.gif


V neposredni bližini je tudi potoček, v katerem bi lahko hladili pijačo. Aja, saj res, takrat jo če ne bo potrebno hladiti. Lahko pa ribiči med nami namočijo trnek ali ribiško palico, rib itak ni notri.
www_MyEmoticons_com__fishing.gif


Vožnja po takšnem dogodku bi bila strogo prepovedana, zato je priporočljivo, da s seboj prinesete spalne vreče in kakšno mehko podlogo.
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Jaz se prijavljam ampak sem vseeno za marec...že tako bo predolgo za čakat....v aprilu pa lahko ponovimo
cheer.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Nas ne zanima vreme....sicer je maraca mraz samo nas greje....
nahrung002.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Evo datum je 15.03.2008!!!!
Če ima kdo kake posebne želje glede hrane in žganice, naj kar semlele napiše.
Hm, lahko bi organizirali tudi striptiz....
17758-icon_confused.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Evo datum je 15.03.2008!!!!
Če ima kdo kake posebne želje glede hrane in žganice, naj kar semlele napiše.
Hm, lahko bi organizirali tudi striptiz....
17758-icon_confused.gif
Gretzky bi lahko spet organiziral lesbo show?
evil.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Glede hrane sem kar izbirčen, zato bi prosil za tatarski biftek za začetek, potem pa bi lahko nadaljeval s kakšnim italijanskim steakom, francosko solato... Glede pijače pa ni problem, požrem vse!
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Glede hrane sem kar izbirčen, zato bi prosil za tatarski biftek za začetek, potem pa bi lahko nadaljeval s kakšnim italijanskim steakom, francosko solato... Glede pijače pa ni problem, požrem vse!

zate SAMO čokolino !!!
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Glede hrane sem kar izbirčen, zato bi prosil za tatarski biftek za začetek, potem pa bi lahko nadaljeval s kakšnim italijanskim steakom, francosko solato... Glede pijače pa ni problem, požrem vse!

Hm.. jaz bi naročil jastoga in škampe... Ne maram te kmečke hrane ki jo ponujate. Pa prosim samo uvoženo Vodko. Seveda 100% đus(lahko je Bravo) ne mi podvaljivati un Spar al pa Mercator đus.Živim jem in pijem ZDRAVO!
17758-icon_confused.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Glede hrane sem kar izbirčen, zato bi prosil za tatarski biftek za začetek, potem pa bi lahko nadaljeval s kakšnim italijanskim steakom, francosko solato... Glede pijače pa ni problem, požrem vse!

Hm.. jaz bi naročil jastoga in škampe... Ne maram te kmečke hrane ki jo ponujate. Pa prosim samo uvoženo Vodko. Seveda 100% đus(lahko je Bravo) ne mi podvaljivati un Spar al pa Mercator đus.Živim jem in pijem ZDRAVO!
17758-icon_confused.gif

Phe! Finoče. Kar doma ostanita pa knjige berita.
118.gif


Mi bomo pa jedli nezdravo hrano iz Hoferja in Lidla, pili alkohol in se fajn imeli.
Ghelyon.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Tudi nealkoholiki lahko pridejo....sicer moraš potem kaj pospravit, ko smo ostali pijani....
wink-1.gif

Evo, še dobre tri tedne....
aplauz.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Lahko se zmenimo tudi za škampe....vendar bi v tem primeru ti kuhal...(se spoznaš na morske zadeve)....
Nihče pa nič ne komentira striptiza? Unih gretzkyjevih lezbo variant sem se že naveličal....
smirk-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Tudi zate bo poskrbljeno, od italijanskih zadev dobiš Barilo...biftek so pa u bistvu čevapi in je tudi rešena zadeva.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ti si kar rezerviraj....bo zabavno. No sedaj pa čakamo še na ostale divjake....
aplauz.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Evo, ena novica.
Rezerviral sem prostor za 15. marca. Strošek je 50 EUR, zajema pa sobico za večerni mraz, prostror pod kozolcem za primer če bo deževalo in velik travnik za različne športne aktivnosti. Prostor je ravno prav oddaljen od najbližjih hiš, da jih ne bomo motili.