Malta-kje bivati?

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Matjaz1974

Glej, sem napisal, kje sem bil.
Avtobusni postaji (različne linije cca 100m od hotela).
Pokritost Malte z javnim prevozom pa:

Pa vozijo na 10 minut... Enojna karta (kupiš pri šoferju busa) velja 1,5 ure.
Jaz sem recimo šel iz Bugibbe na bus do Mdine, vmes izstopu in si ogledal cerkev v Mosti, pa naprej...
Moja najdaljša ruta z busom do Marsaxlokka je bila eno uro. Vmes sem fotkal iz busa, pa ljudi na busu, pa... Ampak, tja moraš it.
Ko prideš tja, vidiš spredaj morje, na desno pa vrsto restavracij. Pojdi do te, je domačinska... Na tabli na obali piše s kredo dnevno kosilo ali večerja (odvisno, kdaj si tam), izbereš zadeve in, ej, ena porcija je dovolj za dva... Včasih čakaš na mizo, torej veš...:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Mi smo mel drug pristop....

Šel si na prvo avtobusno...se usedel na prvi bus....in šel do končne postaje.....sošolcu&Co je talo ratalo odkrit hudo peščeno plažo brez gužve....
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Tudi taksiji niso dragi. So bili pa lansko leto klubi odprti ze ob 19:30.

sta bila tamala kar mal sokirana nad oblekami in izgledom punc pred klubI
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Bugibba je od vseh naštetih krajev najbolj no-go. Vsaj ko sem bil jaz, pred 4 leti, umazano, kaotično, pijanih angležev isto kot v St. Juliansu, le da so mogoče bili starejši, v St. Juliansu je bilo precej več mladine... jaz bi raje Sliemo.

Starih busov ni več, zdaj so čisto moderni mestni busi z klimo. Če greš kam, ne zanašaj se na uro zadnje fure z busom, večkrat se mi je zgodilo, da tega zadnjega busa enostavno ni bilo :) na srečo je Malta majhna, 500m vstran je bila že postaja za katero drugo progo, ki me je rešila da nisem zvečer kje obstal (npr. Mgarr)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974