Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Kupujete vozilo, pa vas zanima, če je komu poznano? Tukaj je pravi kraj za objavo!

Postu dodajte čim več podrobnosti ter internetno povezavo, v kolikor ste oglas videli na internetu.


Prosim, da tovrstna vprašanja zastavljate samo v tej temi; samostojne teme s tako vsebino bodo brisane.

question-mark-hybrid-01.jpg



LP,

crashednburnt
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Wankel kot tak rad pije olje, priporoča se redna kontrola in dolivanje ob vsakem postanku na bencinski črpalki. Če ga boš priganjal bo to kar pogosto. Ni pa sevda nič narobe s tem.

Sicer pa je to izreden avtomobilček, handling je odličen (perfekcija v ovinkih, ahhh), potegne precej suvereno (čeprav na nizkih obratih dokaj len - se ga je treba kar malo navadit) in ker se motor rad vrti v višje obrate, pričakuj malo višjo porabo (ki pa jo za moje pojme odtehta užitek v vožnji te igračke, sploh pa če kupuješ tak avto to niti ni vprašanje). Kakih večjih minusov pa nisem opazil.

Mogoče boš kaj več našel na telem linkcu: http://www.rx8club.com...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Pije ne pije, zdaj tankam 10l, pa moj avto ni hiter, torej tankat 12 za hitrega, ni ravno neka razlika,
glede nato da s tem se pač peljem, z drugim pa se pač malo bolj peljem.
evil.gif


Vbistvu si samo ogledujem cene in tipam teren, avto leti samo na servis da ga polakirajo ko sem zbil srnjad,
pol pa v prodajo, vbistvu bi ga vzel en hendler s katerim bi pol dalje urejala prepis ko bi si kaj podobnega uvozil
dol...

Ampak samo ogledujem zadeve zaenkrat, nič ne kupujem fiksno...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Wankel kot tak rad pije olje, priporoča se redna kontrola in dolivanje ob vsakem postanku na bencinski črpalki. Če ga boš priganjal bo to kar pogosto. Ni pa sevda nič narobe s tem.

Mnja... to so tisti "miti" o rx-8
smirk-1.gif
... Bratranc ima (močnejšo) rx-8 cca pol leta, pa mislim da je samo 2litra ojla dotočil (ga bom uprašal za točen podatek). Nekateri v zvezi s tem avtom močno pretiravajo...
Ni sicer najbolj varčen avto... ob hitri vožnji mu pije tam okoli 15litrov, kar pa za avto takih zmogljivosti tud ni tako grozno.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
No potem ti verjetno ne bo panike poraba. Kakšnega TDI-jaša bi lahko še kap, če bi za en teden na 15l porabe prešel
smile-1.gif
...

Honde točno tiste ne poznam. Sicer je S2000 hudo strupen avto, ampak tudi hudičevo namenski. V rx-8 se brez hujših problemov peljeta 2 odrasla zadej, pa še prtljažnik je solidno velik. Ti predlagam da tud mal na take zadeve pogledaš, ko boš izbiral.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ne ne, 2 zicer puna kapa! Pun [censored] mam tega, da me vsaki drugi vikend nagnejo da jaz vozim.



Kolega ma krosfajerja, pa se vedno norca dela, da danes pa lahko on vozi
evil.gif




Sicer se pa 95% vozim sam al pa z komadom oz še kakim kolegom, 3je smo zlo redko v avtu...



Sej mi je rx8 tut zlo hud avto, samo s2k, so mi sanje odkar je pripeljal na naše ceste, in čisto vedno

ko ga vidim si rečem, mater to pa bi mel 1x...
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik mtl pravi:

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

Pozna kdo to zadevo iz maribora;



http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1539734



Vrjetno bom jo vzel, pa če bi kdo imel kako informacijo o biločem.



Hendler sam mi ni vedel nič povedat, razen tega da jo je ugodno dobil.


Krehm, 17700 EUR za 7 let star avto? Pa makar je S2000-ka? Seveda še iz uvoza. Ni ta malo preveč?




Ta ni uvožena, drugi lastnik (prvi jo je imel samo par mesecev), kolko se spomnim prva v mariboru,

in avto se je dalo videt vsak delovnik parkiran pred eno manjšo zavarovalnico poleg cityja v mariboru, in to vseh 7 let zaporedoma, za lastnika pa se je izvedelo, da ga celo pozna nekdo iz moje žlahte osebno...
 
Nazadnje urejeno: