Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Za začetek tole ni zen oprema ampak tista praktično osnovna... business al kaj je že. Posledično verjetno nima polovice opreme, ki je našteta. Glede na izkušnje s prodajalcem niti nisem prepričan, da gre za nenamerno napako.

s tem prodajalcem sem imel jaz hudo slabe izkušnje. ogromno nategovanja, laganja, zavajanja, ki so bili posledica neorganiziranosti in želje po zaslužku. povsem nobenega občutka do kupca.

po njemu je sledil še en celjan in potem sem dvignil roke od nakupa določenega modela.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Ja no, za vin vem, da ne poznajo, uvoženci z malo km, eni tud št. lastnikov ne poznajo, eni tud kilometrov ne, opis spodi za kozlat,...to sam mutibaričem uspe kej tazga.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Meni že to, da ima na zalogi ogroooomno vozil (recimo 7 :fredi: ), pomeni --- > DETOUR.
Saj vem, nekje moraš startat, ampak teh mutijev je iz dneva v dan več. Vsak, ki ima doma mal več placa na dvorišču, začne z uvozom vozil.
Pomojem gre za "dnevni" pojav ... ;)

p.s. vrednost vseh vozil skupaj pri tem trgovcu je cca. 45k €. Bolj resni trgovci imajo vsaj 10 takih vozil, ki z lahkoto presežejo ceno 45k€. Posamično.
Ampak, kot že omenjeno, nekje je treba startat ...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
To pa znamo, enako kot tukaj, pogledaš ime uporabnika, vidiš da je na butec in se izogneš.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
To pa znamo, enako kot tukaj, pogledaš ime uporabnika, vidiš da je na butec in se izogneš.
Ampak je zgleda vseeno nekaj privlačnega pri meni, ali ti ignore funkcija ne dela?
Tako kot je zgleda nekaj privlačnega pri nategunih na ić, da se jih še precej naivnih pusti nategniti.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Itak, vsi janezi novaki so pa poštenjaki. Samo pri takem dobiš dober avto, ni važno na kateri strani Trojan, tudi če si je tak janez pred kratkim spremenil priimek iz vstavi poljubno končnico. :)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Itak, vsi janezi novaki so pa poštenjaki. Samo pri takem dobiš dober avto, ni važno na kateri strani Trojan, tudi če si je tak janez pred kratkim spremenil priimek iz vstavi poljubno končnico. :)
Na podlagi česa lahko sklepaš to?
Če vsi cigani smrdijo, še ne pomeni da vsi necigani dišijo ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

B81

22. jul 2007
34.424
8.922
113
KSZ

Me zanima, ce kdo pozna sceno s Poršejem. Avti so znizani (ali prej napihnjeni, ne vem), po tel trdijo, da so tole slubeni avti.
Kajnpa delajo tam? Mislim, ljudje pridejo k njim, ne obratno, so tole testni avti al uakaj rabijo usluzbenci avte sploh?
So pa eni tudi nemski in zgleda kupljeni v kompletu po 10+ avtov...beli, po vecini.
Ve kdo kaj vec?