Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Sami negativni komentarji
smile-1.gif
ga grem dans samo pogledat.
In priporocate kaj v tem cenovnen rangu in tak tip avta
Hvala
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Drugače pa Petovia avto Maribor na veliko uvaža lizing avte iz Francije. Večina jih zgleda v dobrem stanju. Če nimajo takoj, ti tudi dobavijo.

ne samo petovia avto. Večina tega kar je pri trgovcih je iz francoskih lizingov.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Kako je pri KMV, d.o.o.
AC KMV CELJE
Leskovec 24
Ljubečna - Celje
Ima kdo kakšne izkušnje z nakupom vozila pri njih?
Je nakup vozila pri njih "varen"?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Za podobno opremljenega Megana poglej GP Avto, baje je dokaj pošten.
Samo bejžte od njega. Lopov da ni večjega. V navezi z Ljubljansko mafijo in avtohišami, kateri si izmenjujejo avte med sabo in na veliko prevrtavajo kmje.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Kako je pri KMV, d.o.o.
AC KMV CELJE
Leskovec 24
Ljubečna - Celje
Ima kdo kakšne izkušnje z nakupom vozila pri njih?
Je nakup vozila pri njih "varen"?
anyvane?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja hudiča no, vsi pa tud ne morejo bit barabe? Ali? Jih je pa v tistem koncu, ko gob po dežju.
Kam pa potem prodajo vse te avtomobile? Nekdo jih mora pokupit?
Pa saj jih je v Ljubljani in okolici tudi ko rusov in ne verjamem, da so kaj boljši kot tisti iz celjskega območja?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja saj verjamem. Tudi sam sem imel že slabe izkušnje v tistih koncih. Kot sem že zgoraj povedal z GP Avto in še parimi privat prodajalci.
Je pa zanimivo, da sta pred približno letom dni dva sodelavca kupila avto, eden v celjskem koncu drugi na gorenjskem. No tisti s celjskega konca do danes ni imel z avtom nobenih problemov, edino kar v avtu ni bilo sd kartice za navigacijo. Medtem, ko tisti, ki ga je kupil pri enem preprodajalcu na gorenjskem ima en kup enga sranja z avtom. Je pa tako, kot sem opazil, ti preprodajalci veliko menjujejo med sabo in so v navezi z nekaterimi večjimi avtohišami. Ko je avto dolgo časa na enem mestu in se ne proda ga zamenjajo na drug konec slovenije in tam potem jovo na novo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tako je, avto ki ga ne proda "prevarantski" CE diler se proda kot odličen pri LJ, KP, MB, MS,... dilerju.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Nekaj jih je že v oglasih. KLJIK

Večina vozil starejšega letnika so bila policijska.....razen Pand, Kangoo 4x4, Mazde BT, Honde CR-V...mogoče sem katerega spregledal