Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
hm... zanimivo. Audi multitronic ni nikjer dobra kombinacija... Ok.

Sam ga vozim in mi je odlična kombinacija v zvezi z 2.0 tdi, letnik 2013. Zakaj pa ni z 1.8 tfsi pa nevem, zato vprašam? Tvoj odgovor mi ni bil glih prepričljiv.
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
zato, ker čisto vsak prekmalu crkne

tukaj tiči razlog, da se mu je audi dokončno odpovedal

pelje se pa super, dokler traja.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Volvov motor stare šole, brez večjih omembe vrednih problemov... zna pa biti žejen, še posebej v S-Maxu.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Kdaj lahko potem pričakujem smrt menjalnika?
V torek...

aplauz.gif
, lahko še prej, ker crkujejo prekmalu....
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Volvov motor stare šole, brez večjih omembe vrednih problemov... zna pa biti žejen, še posebej v S-Maxu.


Drži ! Razlog je v tem, da imaš občutek, da voziš Fiesto z 200 konji ( gokart ). Avto kar hoče še.... Volan, podvozje, zavore, nasploh lega na cesti je Absolutni TOP v svojem razredu.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
kje si pa že videl multitronica, ki je zdržal 300 jurjev

pri 200 je ponavadi že tadrugi menjalnik dobro "utrjen"
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
še dobro, ker bi potem pol slovenije bankrotiralo, če bi pri 105 jurjih dalo 7 jurjev za drugi menjalnik in pri 280 7 jurjev za tretjega
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Ne verjemi vsega, kar slišiš oziroma prebereš tu gor. Enkrat je eden na alter napisal, da multironici crkujejo in zdaj to drži kot pribito in se v vsaki temi, ko je govora o multitronicih to konstantno ponavlja. Ja seveda.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.256
5.821
113
sam sem pol sveta prekrižaril z a4 multitronicom z enega posta višje, ki je pri 280 jurjih rabil tretji menjalnik
smile-1.gif


in ja, reč je super problematična, kljub vsem audijevim poskusom in zato so ga skenslali. pelje se namreč neskončno bolje kot dsg.

slovenski mojstri za avtomatske menjalnike ga pa tudi pogledat nočejo...
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
KARAKALA
zmaga.gif


Citat:
Uporabnik hermann pravi:
slovenski mojstri za avtomatske menjalnike ga pa tudi pogledat nočejo...

Aja? In kateri so ti mojstri? Glej, ne trolam, samo želim, da mi poveš, keri majstri so to? Jaz poznam samo enega, pa ni tvojega mnenja!
Je pa blizu najboljšim v SLO, če mogoče celo ni najboljši (Rok).

Je tudi meni odpravljal napako pred kratkim (pri skoraj 300 k km), do teh 300 k pa sploh nič ... resda pa sem doslej menjal olje v menjalniku, kar pa seveda nima kaj preveč opravit z elektroniko (avto je sicer peljal normalno, a dolgo ne bi več), s katero sem imel težavo. In ja, če te bo kaj potočažilo in te celo morda osrečilo:

njegov komentar, ko sem mu pripeljal avto, ke bil nedvoumen: "Danes je na vrsti tvoj avto, jutri bo drug, ampak ziher multitronic enkrat pride na vrsto, temu se ne da izognit". Po še nekaj stavkih sem doumel, da je to "feature" teh menjalnikov.

Sem ti polepšal vikend?
grin1.gif