malaysian airline part 2

shift

Guru
20. jul 2007
9.715
2.008
113
za šankom
http://www.index.hr/vijesti/cl...lih/760596.aspx
http://www.24ur.com/novice/sve...sko-letalo.html

300 nedolžnih ljudi umrlo zaradi rusko-ukrajinske igirice z orožjem
bonk.gif

telim vzhodnjakom človeška življenja očitno res nič ne pomenijo
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Ni nujno, da so bili Rusi...
Seveda, če gre res za sestrelitev, potem bi največjo korist od te 'afere' imel - kdo?

Od kar mi je Blaž Svetek, ki ima tam ženo in hotel, razlagal, kakšna je (po njegovo) resnična situacija, na vse informacije gledam z veliko rezervo.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
da bi se pa ukraini civilna letala izogibala to pa ne gre? vsaj na vzhodu ukraine naj ne letajo.

čene se bo pa našlo enega, ki bo rekel da je mislil da je ukrainski bombnik. tako kot je oni američan za traktor s kosovarji mislil da gleda srbski tank...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.715
2.008
113
za šankom
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
Ni nujno, da so bili Rusi...
Seveda, če gre res za sestrelitev, potem bi največjo korist od te 'afere' imel - kdo?

Od kar mi je Blaž Svetek, ki ima tam ženo in hotel, razlagal, kakšna je (po njegovo) resnična situacija, na vse informacije gledam z veliko rezervo.

ukrajinci so daleč od nedolžnega,rakete zemlja zrak ruske proizvodnje pa imajo tako rusi kot ukrajinci,letalo je letelo na 10000m
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.715
2.008
113
za šankom
Citat:
Uporabnik skala pravi:
da bi se pa ukraini civilna letala izogibala to pa ne gre? vsaj na vzhodu ukraine naj ne letajo.

čene se bo pa našlo enega, ki bo rekel da je mislil da je ukrainski bombnik. tako kot je oni američan za traktor s kosovarji mislil da gleda srbski tank...

ni tako preprosto,v zraku so koridorji in v tem kjer je bilo sestreljeno to letalo je danes letelo več kot 200 letal,v zraku ne moreš letati prosto po prešernu,se mi pa zdi da je bilo letalo namerno sestrejleno in ne po pomoti,sedaj bodo krivdo valili en na drugega,tole se zna še zelo zaplesti,na mednarodnem nivoju seveda
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
Ni nujno, da so bili Rusi...
Seveda, če gre res za sestrelitev, potem bi največjo korist od te 'afere' imel - kdo?

Od kar mi je Blaž Svetek, ki ima tam ženo in hotel, razlagal, kakšna je (po njegovo) resnična situacija, na vse informacije gledam z veliko rezervo.


Svetek
hysterical-1.gif
, sicer pa so Ruski separatisti zelo prestrašeni, prav tako je ruska meja blizu, lahko je bila napaka, lahko so hoteli sestreliti ukrajinsko letalo.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
da bi se pa ukraini civilna letala izogibala to pa ne gre? vsaj na vzhodu ukraine naj ne letajo.

čene se bo pa našlo enega, ki bo rekel da je mislil da je ukrainski bombnik. tako kot je oni američan za traktor s kosovarji mislil da gleda srbski tank...

ni tako preprosto,v zraku so koridorji in v tem kjer je bilo sestreljeno to letalo je danes letelo več kot 200 letal,v zraku ne moreš letati prosto po prešernu,se mi pa zdi da je bilo letalo namerno sestrejleno in ne po pomoti,sedaj bodo krivdo valili en na drugega,tole se zna še zelo zaplesti,na mednarodnem nivoju seveda
lahko so tudi malo zgrešili koridor... so jim američana prek gps-a malo drugačne podatke dali...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.185
5.728
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
lahko so tudi malo zgrešili koridor... so jim američana prek gps-a malo drugačne podatke dali...

da, ker uporabljajo gps in samo gps.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
Ni nujno, da so bili Rusi...
Seveda, če gre res za sestrelitev, potem bi največjo korist od te 'afere' imel - kdo?

Od kar mi je Blaž Svetek, ki ima tam ženo in hotel, razlagal, kakšna je (po njegovo) resnična situacija, na vse informacije gledam z veliko rezervo.
In kakšna je po njeno sotuacija ?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.715
2.008
113
za šankom
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
da bi se pa ukraini civilna letala izogibala to pa ne gre? vsaj na vzhodu ukraine naj ne letajo.

čene se bo pa našlo enega, ki bo rekel da je mislil da je ukrainski bombnik. tako kot je oni američan za traktor s kosovarji mislil da gleda srbski tank...

ni tako preprosto,v zraku so koridorji in v tem kjer je bilo sestreljeno to letalo je danes letelo več kot 200 letal,v zraku ne moreš letati prosto po prešernu,se mi pa zdi da je bilo letalo namerno sestrejleno in ne po pomoti,sedaj bodo krivdo valili en na drugega,tole se zna še zelo zaplesti,na mednarodnem nivoju seveda
lahko so tudi malo zgrešili koridor... so jim američana prek gps-a malo drugačne podatke dali...

lej ni to cesta da se voziš malo levo in malo desno,koridorja ne zgrešiš,letiš na točno določeni višini in smeri ker je 200m nad tabo ali pod tabo ter levo ali desno lahko že drugo letalo,v točno določenih koridorjih se leti že več kot 70 let
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Citat:
Uporabnik 8888 pravi: Svetek
hysterical-1.gif
, sicer pa so Ruski separatisti zelo prestrašeni, prav tako je ruska meja blizu, lahko je bila napaka, lahko so hoteli sestreliti ukrajinsko letalo.
Se strinjam, da Blaž ni neko zagotovilo za verodostojnost, vendar on tam preživi večino časa, midva sva pa odvisna od medijev.
Zato je zame vsaka drugačna informacija, še posebej če je iz 'terena', od uradnih zanimiva in vredna razmisleka.
Edit:
@Ytbnd: trdi, da so krivci za stanje Ukrajinci, ruska populacija pa je močno ogrožana.

LP
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Ob novici sem imel nekak v mislih, da gre za tisto letalo, ki je izginilo marca (malo preveč znanstvene fantastike sem gledal nekoč).

Je pa zanimivo kakšno razdejanje, je letalo povzročilo na tleh. 11.9. pa je tisto letalo, ki je strmoglavilo na pentagon napravilo samo malo luknjico v zgradbo in nikjer se ne vidi nobenih ostankov ne motorja ne kril,.....

17.07.2014
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.478
113
Čeprav se je zgodilo nekaj zelo groznega, kar je očitno posledica "vojnih" razmer tam, se seveda svet ne bo zganil in bodo naprej pustili, da rusi netijo nemire in destabilizirajo celotno ukrajino.

Me zanima do česa mora prit, da se zganejo, sestrelit letalo, kjer bo ameriški predsenik al kaj, madona...same prpe povsod.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Letalo je padlo na tla 50km od ruske meje, znotraj Ukrajine, letelo je od zahoda proti vzhodu, torej je bil zadet se globlje znotraj Ukrajine. Kako naj bi ga sestrelili Rusi iz Rusije oz. separatisti, ce je letelo na visini 10km za tako visino pa potrebujes konkretni sistem zemlja-zrak?

Tole mi krepko smrdi po false flag.
 
Nazadnje urejeno:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Me zanima do česa mora prit, da se zganejo
nič te naj tolk ne zanima, imaš tule doma zadosti svojih problemov, najhujši pa šele pridejo..
Ko se tepejo veliki, nafukajo mali
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.185
5.728
113
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
@Ytbnd: trdi, da so krivci za stanje Ukrajinci, ruska populacija pa je močno ogrožana.
LP

No ko so po tv kazali objokano Rusinjo, ki se je histerično drla, da so v Ukrajinskih tankih natovci, da so v njih na lastne oči videl črnce not, mi je bilo vse jasno... tem revežem so oprali možgane do konca in verjamejo, da so zares ogroženi. Severna Koreja oz. SDS style.