Majhen soundbar

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Pozdravljeni, kupujem soundbar, tv imam na elementu na nogicah, ker pa so te nogice tak hudo nizke (philips), bara ne morem postaviti pred tv, ker mi bo zakrila par cm spodnjega dela ekrana. Edina možnost je na polici pod tv, kjer pa imam v širino samo 55 cm prostora. Višina ni taki problem, je nekje 10 cm.

Zaenkrat sem našel samo Bose Solo 5, točno 55 cm, odzivi nanj so mešani.

Je kaj pametnega v taki dimenziji?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Pozdravljeni, kupujem soundbar, tv imam na elementu na nogicah, ker pa so te nogice tak hudo nizke (philips), bara ne morem postaviti pred tv, ker mi bo zakrila par cm spodnjega dela ekrana. Edina možnost je na polici pod tv, kjer pa imam v širino samo 55 cm prostora. Višina ni taki problem, je nekje 10 cm.

Zaenkrat sem našel samo Bose Solo 5, točno 55 cm, odzivi nanj so mešani.

Je kaj pametnega v taki dimenziji?
https://www.philips.si/c-p/TAB6405_10/2.1-kanalni-soundbar-z-brezzicnim-nizkotoncem

visina 35mm
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Eni so tukaj tale soundbase ful hvalil. Je pa ravno 55cm širok.

 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Če sem prav razumel, njega baše širina, ki je največ 55cm, ne višina.
Prav si razumel.

Do roba tv je 25mm, v bistvu ne morem postaviti pred tv ničesar, če ga imam postavljenega na tačke in ne na steno. Zaradi ambilighta pa tudi ne nad tv. Kaj so tu razmišljali pri Philipsu :bonk:

Zato pa bi ga dal na polico pod TV, kjer sem s prostorom precej omejen in gre noter največ 55 cm dolg bar (ali širok), z višino bara tu ne bi imel težav
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Sem ga videl v Bigbangu, postavil pred enak tv ki ga imam sam, pa priznam da dejansko ne sega do slike. Pa še ceno imajo kar dobro, poleg tega da Philips vrne nekaj denarja ob registraciji soundbara. Bom ga vzel v resen razmislek

Prodajalec mi je povedal, da bi poleg tv-ja moral biti tudi del, ki vsako nogico poviša za nekaj cm, ravno zato, da lahko pod tv dobiš vsaki soundbar... kao bilo je v paketu z OLED805, jaz pa tega nisem imel.

Se komu to odveč valja doma? Dam za pir
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Ce si bil danes v europarku, si se najbrz z mano pogovarjal :)
805 je edini oled ki je imel te distancnike.


Dopuscam sicer moznost da modeli za druge trge nimajo ampak dvomim. Bom pa povprasal.

je pa po spominu v skatli posebej dano not, ne zraven nogic, nimam pa kakega zapakiranega pri roki da bi lahko pogledal
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.877
8.897
113
EU
Vzameš kvadratno cev, odrežeš na mero, daš bolj dolge vijake in privijačiš skupaj.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Potem sma se najbrž midva pogovarjala ja :) škatlo imam, vse pogledal še enkrat... nimam jih.

IMG_5178.jpg


včeraj unboaxal enega, evo jih distančnike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
No, jaz jih nimam. Sicer pa sem kupil soundbar philips tab6405, je tolk nizek da dejansko ne moti. Bo nekaj let zdaj mir :) naslednjega tv s tak nizkimi nogicami pa več ne kupim

Imam pa drug problem: registriral sem soundbar, philips ima akcijo za delno vrnitev kupnine, povratnega maila pa po registraciji nisem dobil, ni ga v prejeti pošti, smetnjaku, neželeni pošti, nikjer. Kaj zdaj?