Magnetna resonanca

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.099
6.480
113
Upam, da ne, čeprav druga opcija je skoraj hujše čut - obraba :/

Either way, morm videt kaj je krivo, da se prilagoli rutina.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Glede kvalitete tam, naj ne bi bilo dvoma, je tudi dohtarca priporočala.
No, pa še nekaj imajo tam, zelo veliko luknjo tudi za tiste z "močno" postavo :)
Moraš videt staro mašino v kleti v UKCju. Najprej mala luknja, potem pa pogledaš gor in cel strop pošpukan v PM, da se ti želodec obrne.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
V kleti je zdaj ta stara naprava, imajo namreč dve v UKC. Če pogledaš gor, te prime, da bi hotel čimprej ven.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Je glih tema že bila odprta pa bom kar tukaj vprašal.
Imam napotnico za MR lumbosakralne hrbtenice.
Gledam sem MTC Fontana (nekako najhitreje) in, ko se naročam imam na izvbiro 1,5T in 3T napravo. Je kaj specifike kaj je bolje izbrati. Če sem prav gledal bi z 3T bil pregled prej končan, ker je močnejša?
 

aceofs

Zelenc'
31. jan 2023
20
-13
3
Tako je. Že velikokrat je bilo rečeno, da je veliko odvisno od samega aparata. Nekateri pokažejo boljšo sliko drugi slabšo. Predvidevam da je podobno kot pri fotoaparatu. Nekateri delajo boljše slike drugi slabše. Seveda,kot sem že napisal, razumem pa da je potem veliko odvisno od zdravnika kaj Iz tega razbere. Samo lažje vidi, če je boljša slika. Dobiš pa zraven izvid zdravnika, ki te je slikal oziroma kdorkoli na določeni ambulanti pregleda slike tako, da ta nekaj pa je odvisno od kvalitete zdravnikov v tisti ambulanti.
zanimivo
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5