Mafia II

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
....na voljo za dolpoteg
cheer.gif


Demo verzija z blokiranim časom mi je bila super. Še eno urco pa začnemo nažigat
aplauz.gif


MAFIA II official website
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Ellow.

Se zahvaljujem tistemu, ki ni na pm napiše na kerem pašniku se nahaja zadeva
smile-1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Vse. Trenutno nimam dostopa do torent strani tako, da ti ne morem točne verzije povedat. Sprehodi se po komentarjih torenta, tam boš najdu katera verzija je.

@Infernus, ni problema sprejemam tudi alte
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
evo jaz tudi igram mafio 2 na x360. dobra igra, upam, da ni tako kratka kot ostale... je kdo že obrnil ?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Sem jo obrnil v 3 dneh
smile-1.gif
Prelahka je.

Mi je bil prvi del nekako boljši kar se igranja tiče, tukaj je preveč filmčkov, preveč se z avtom voziš - mi je šla vožnja že prav na živce, preveč policajev, pa bolj proti koncu kot si, vedno več te policija lovi neglede na preobleko, drug avto... vedno začnejo streljat nate.

Najboljša misija mi je bila, ko greš ubit Angela
smile-1.gif


Je pa konec igre tak, da bo stoposto še 3 del, upam da nebo spet treba toliko let čakat
frown-1.gif
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Sem jo obrnil v 3 dneh
smile-1.gif
Prelahka je.

Mi je bil prvi del nekako boljši kar se igranja tiče, tukaj je preveč filmčkov, preveč se z avtom voziš - mi je šla vožnja že prav na živce, preveč policajev, pa bolj proti koncu kot si, vedno več te policija lovi neglede na preobleko, drug avto... vedno začnejo streljat nate.

Najboljša misija mi je bila, ko greš ubit Angela
smile-1.gif


Je pa konec igre tak, da bo stoposto še 3 del, upam da nebo spet treba toliko let čakat
frown-1.gif

In Angelo iz prvega dela, konča svojo kariero
tongue-1.gif

Meni osebno je bil špil OK le malenkost prekratek.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Tud jaz sm jo obrnil v dobrih dveh dneh. Filmčkov je res malo veliko, vendar sem si z užitkom ogledal nekaj le-teh.

Pričakujem nadaljevanje igre. Vendar upam, da ne bomo nanj čakali spet 10 let
smile-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik motoristic pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Sem jo obrnil v 3 dneh
smile-1.gif
Prelahka je.

Mi je bil prvi del nekako boljši kar se igranja tiče, tukaj je preveč filmčkov, preveč se z avtom voziš - mi je šla vožnja že prav na živce, preveč policajev, pa bolj proti koncu kot si, vedno več te policija lovi neglede na preobleko, drug avto... vedno začnejo streljat nate.

Najboljša misija mi je bila, ko greš ubit Angela
smile-1.gif


Je pa konec igre tak, da bo stoposto še 3 del, upam da nebo spet treba toliko let čakat
frown-1.gif

In Angelo iz prvega dela, konča svojo kariero
tongue-1.gif

Meni osebno je bil špil OK le malenkost prekratek.

a si jo obrnu
smile-1.gif
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Z eno besedo prekratka, pa kdo bo dal cca. 50€ za špil ki ga obrneš v 10 urah, če ne prej. Pa jebes MP ni tko zanimivo kot SP...
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
k bi bil vsaj multiplayer pa še to ni tko da 50€ ni vreden nikol, s tem da hočejo za DLC Jimmys Vendetta 10$, naslednji DLC je že napovedan tko da če hočeš igrat vse morš plačat skor 100€ za špil lol

RELOADED, SKIDROW, RAZOR1919 hvala vam hehe
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.570
2.420
113
Men je tudi ratalo ta vikend.... malo sem v zamudi, samo bolje pozno kot nikoli :p