Luster za dnevno

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.317
1.339
113
Nabavil sem lep kromiran luster v avstriji, sedaj pa potrebujem nekaj dodatkov, ker je zadeva v originalu mišljena kot plafonjera pri meni pa bo luster. Iščem torej el. kabel srebrne barve in mogoče še kako lepo verigo na kateri bo luster visel (montira se lahko kot plafonjera ali viseči luster; samo nima zraven teh dodatkov). V novem Merkurju in specializiranih elektro trgovinah v MB-ju premorejo samo navadne bele in črne kable. Pozna kdo koga v bližini MB-ja, ki prodaja tudi kaj bolj modernega kot to dvoje. Ali pa če veste za kako specializirano elektro trgovino v bližini Gradca, da grem tja pogledat.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ena varjanta, da kupiš sprej pa pobarvaš bel/črn kabel. pa sprej naj bi bil zaradi varnosti temp.obstojen

druga pa, da pogledaš še za "prozornimi kabli". Ponavad jih imajo na oddelku za avtoakustiko ali namenski trgovini. Po mojem (nisem štromar) bi eno žarnco mogli zdržat.
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Jaz bi v Gradcu šel pogledat v Ikeo, imajo kar velik oddelek s svetili.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.317
1.339
113
Že gledal, samo njihov oddelek s svetili je precej low cost poleg tega pa ne rabim svetila, ampak dodatek za njega. Bom probal najti kabel v Avstriji, če ne pa bom res beli kabel prebarval v srebrno barvo. Kabel pa mora drugače zdržati 6x 20W halogensko žarnico, tako da bo taki, ki je za avtoakustiko verjetno preslab.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če mal polmislim v avto dajejo fantje tut po kak kilowat močno opremo pa redko ker zgori:) tko, da bi tist kabel skor moral bit ravno tako dovolj močen. sam ker nisem iz stroke, sem rajš to dopisal, da ne bom kaj kriu če ti zagori:)