London-hostel

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Spet je čas za nov obisk Londona. Zadeva v kateri smo nazadnje prespali pa je že zasedena.

Kateri hostel priporočate, v katerem ste že bili...
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Bil že dvakrat:

http://www.hostel639.co.uk/


- 2. cona podzemne
- malce "špartanski"


+ 30s do podzemne (resno) - Bakerloo / Silverlink; 15 minut do centra
+ 20s do avtobusne (mislim da 17-ka vozi na Picadily)
+ all-you-can-eat zajtrk
+ receptorju je ime Jesus
+++ 8 EUR / noč
 

Mihail

Pripravnik
1. sep 2007
167
0
16
Mi smo bli tukaj: London House Hotel

Cenovno kar ugodno. Sicer ni ne vem kakšen luksuz. Meli smo budget room, kolikor sem lahko videl so pa super rooms kar fino spedenane. Zajtrk uredu - samopostrežni. Lokacija je pa tut fina - 2 minuti peš do podzemne.
 

blackman

Pripravnik
2. sep 2007
227
10
18
To je pa zelo zanimiva varianta, dober predlog, maš lahko poceni hostel varianto, nekaj vmes (to je že kar zasedeno vidim) ali pa luksuz, ki pa spet ni tako drag za London.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.373
5.409
113
Jaz sem bila v Generatorju 2x, resda zadnjič cca 5 let nazaj. in takrat je bilo super. pa dalo se je še dobiti 2 posteljne sobe. res pa je, da je v Generatorju zelo odvisno kdaj prideš, poleti, ko je sezona na višku, je vse za prehvalit, čez leto je pa bolj za nikamor. namreč res zaposlenih je tam le za vzorec, hostel jim gor držijo tujci, ki se tam naberejo čez poletje, da malo zaslužijo, da si potem še oni lahko malce turista špilajo. čez leto jim pa vsega manjka, od čistilk naprej.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Picadilly hostel...luškan, direkt v centru, zraven Soha, kjer se žura,..priporičam
grin1.gif
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Tud jaz sem bila v London House Hotelu. Lokacija ok, zajtrk ok (vzames kolikor zelis), postelje bunk bed - precej neudobne, skupni tusi (niti ene kljukice za obesit stvari!),... nic kaj posebnega, prej eden slabsih hostlov kar sem jih videla.... se je pa precej podražil (od 2005), tako, da imam za junij rezerviran Bowden Court - verjetno bo še slabši, a je vsaj poceni... komentar po vrnitvi...