Logitech Harmony One - popravilo

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Na univerzalnem daljincu Logitech Harmony One imam probleme s touch-om. Pozna mogoče kdo koga, ki se ukvarja s popravilom. Hvala vnaprej!
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Kaj pa je problem? Neodzivnost? Jaz sem svojega odprl in preveril ker je bil razlog v iztaknjenem kabelcku ki povezuje zaslon z matično.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Kaj pa je problem? Neodzivnost? Jaz sem svojega odprl in preveril ker je bil razlog v iztaknjenem kabelcku ki povezuje zaslon z matično.

Dal sem ga popraviti (zaradi malo slabše odzivnosti) k nekemu kolegu (ki mi je doslej že popravil (izboljšal odzivnost Logitech Harmony 300), pa pravi, da ne more več nazaj zalepiti zaslon na matično ploščo.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ne vem kaj je s tem mislil ker je zaslon pritrjen s kablom. Ampak če ga je odprl in vidi problem potem je verjetno problem v kablu. Kabel je tanka ploščata žica ki se pritrdi z nekimi vratci.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
A mogoče kdo pozna koga, ki bi mi malo poservisiral Logitech Harmony Touch. Daljinec dela ko šus edino potreboval bi menjavo senzorja za obuditev (po 10 sekundah gre v spanje in ga ne morem zbuditi z malim zamahljajem, ampak se moram dotakniti tipke ali LCD zaslona. Baje se lahko zamenja neki "tilt senzor"...