Ljubljana - brezvezno mesto?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Erikson je nekam tiho. Nekateri lahko delajo vse, pa čeprav je ogroženih na tisoče ljudi. Važen, da pade v privat žep.
Kakšen komentar pričakuješ? Za varnost bo maksimalno poskrbljeno.

Medtem pa kmetje nemotoma zlivajo gnojnico po taistih njivah in travnikih nad zajetjem pitne vode, ki vse tako zelo skrbi.

9b33c2a7106696a53c21-kanalizacija.jpeg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Seveda z vsakim postom dokazuješ, da si socialno usmerjen levičar. :valjamse:

S posti, kjer kontriram levim debilizmom seveda ne morem nakazati, da drugače podpiram mnoge leve ideje, seveda prav tako mnoge desne. Za najbolj optimalno funckioniranje države in predvsem za najbolj optimalno življenje državljanov je smiselen pameten mix levih in desnih idej in nikakor ne zgolj levih ali zgolj desnih. Še vsak vprašalnik izdelan z namenom določanja politične usmeritve je pokazal točno to in nikakor ne, da sem desen.
Seveda pa mi je že dolgo kristalno jasno, da me boste nekateri zaradi konstantnega opozarjanja na laži in zavajanja ekstremnih levičarjev tu gor na forumu avtomatsko porinili na desno.
Imaš še kak bullshit za debunkat ali je to to?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
LoL. Ok, whatever, pa naj bom torej zate desničar :nigladek: Saj res, po tvoje je tudi Janković nedolžen :valjamse::aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Absolutno. Dokler ga ne obsodijo, je zame nedolžen in tudi zate bi moral biti. To, da ima v žepu vso policijo, tožilstvo in sodnike, pa pripoveduj svojim otrokom. Če so mlajši kot tri leta, ti bodo celo verjeli.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Absolutno. Dokler ga ne obsodijo, je zame nedolžen in tudi zate bi moral biti. To, da ima v žepu vso policijo, tožilstvo in sodnike, pa pripoveduj svojim otrokom. Če so mlajši kot tri leta, ti bodo celo verjeli.

Bravo, odlično so te zdresirali :zmaga:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Absolutno. Dokler ga ne obsodijo, je zame nedolžen in tudi zate bi moral biti. To, da ima v žepu vso policijo, tožilstvo in sodnike, pa pripoveduj svojim otrokom. Če so mlajši kot tri leta, ti bodo celo verjeli.
Nekoč si nakladal, kako se boš Zokiju odpovedal, če bo šlo tisto njegovo sranje na KPK skozi. Ko je šlo skozi, si se pokakal in požrl svojo besedo. Toliko o objektivnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
Bizi a si pozabil da se je nasel posnetek (pazi posnetek) ki je dokazoval da je menjal sluzbo za vesele trenutke? Potem se je pa nekakp zstaknilo in je propadla zadeva? Meni kot normalnemu brez vez se ne zatakne nič... Cudno a ne.


8888 no kje cez sisko?

Kmetje so dejansk problen tan. Intenzivno kmetijstvo...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
bizi se itak obrača po vetru. Načelnosti nobene. Žal, to je realnost naših ekstremnih levičarjev.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Bizi a si pozabil da se je nasel posnetek (pazi posnetek) ki je dokazoval da je menjal sluzbo za vesele trenutke? Potem se je pa nekakp zstaknilo in je propadla zadeva? Meni kot normalnemu brez vez se ne zatakne nič... Cudno a ne.
Tisti posnetek sem večkrat poslušal in o seksu ni v njem nobenega govora. So neka namigovanja, ki se lahko nanašajo na karkoli in če imaš umazano domišljijo, tudi na seks. Toda vsak advokat bi tak posnetek izsmejal, zato je tožilka toliko časa mutila, da je vse propadlo.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
“Sej sem ti reku. Tist kar sem oblubu takrat a.. sem nardiv, zdej pač si ti na potezi.” Kriminalisti so v ovadbi zapisali, da “utemeljeno sklepamo, da gre za spolni odnos”.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz v teh besedah ne vidim nobenega seksa. Morda sta se zmenila, da mu plača večerjo ali da ga pelje na sladoled. Saj sem napisal, da bi se vsak advokat iz teh prisluhov delal norca.