Jst sm si reku....al ga bo spajknla litijeva baterija....al se bo pa kej kadit začel...Poglej priponko 106703
Sami pusiji. Na 24ur dramatično poročanje o obtičalih avtomobilih, na spremnem posnetku pa se monsunov navajen Woltov dostavljalec mirno pelje s kolesom.