Ljubljana - brezvezno mesto?

erikson

Guru
25. avg 2007
25.735
9.102
113
stolpnice slovenija.png


Med Alejo in obvoznico menda kmalu 114-metrska stavba Severnica.

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
36.142
18.873
113

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.730
6.047
113
  • Všeč mi je
Reactions: tony in Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
25.735
9.102
113
Zdaj, ko se urejajo parkirišča, bodo v Štepanjskem naselju dobili novo pravoslavno cerkev. Zemljišče je podaril Mladen Milanović - Kaja, podjetnik iz Banjaluke (aka tajkun iz Republike srbske). Ob Litijski cesti naj bi gradil 372 stanovanj, kupil pa je tudi trgovski del športnega parka Stožice.

 

erikson

Guru
25. avg 2007
25.735
9.102
113

Še druga odvetnica o Zokiju. Z njim je enostavno, njemu daš 10% in to je to.


Zanimivejši od dveh posnetkov z Nino Zidar Klemenčič je tisti, ko govori o županu Ljubljane Zoranu Jankoviću in njegovem načinu vodenja prestolnice. “Janković je zelo močna figura in tudi zelo koruptivna figura,” sogovorniku neposredno pove Zidar Klemenčičeva ter doda: “Z njim je zelo lahko.” Na vprašanje, v kakšnem smislu, odvetnica odgovori: “on ima svojih 10 odstotkov in to je to.” “Če mu torej daš deset odstotkov …” nadaljuje sogovornik, “dobiš vse, tako enostavno,” Zidar Klemenčičeva dokonča njegov stavek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

tony

Guru
23. jul 2007
11.050
1.886
113
"Nekdanja ministrica za pravosodje Dominika Švarc Pipan o vplivu in nedotakljivosti Jankovića."

Menda je fora v tem, da so Kučanovo familijo med drugo svetovno izgnali v Srbijo, kjer so preživeli vojno pri žlahti Jankoviča. Od tod Zokijeva nedotakljivost.
 

tony

Guru
23. jul 2007
11.050
1.886
113
Tistemu, ki je pritisnil rdečega: jaz poznam Zokijevega sošolca, ki je tole povedal. Koga od Zokija pa ti poznaš? :fredi: