Ljubezen na prvi voh

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
članek
moški, boste poskusili
grin1.gif


no, tako, ne vem če bi glih ti feromoni kaj pomagali, ker konec koncev ni vse v vonju ampak v veliko drugih stvareh. Meni je tale članek malo absurden
stupid-1.gif

se pa drugače strinjam, da vonj tudi privlači
cheer.gif
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
No članek ni bog ve kaj.
Ampak men ta prvi kontakt človeški vonj ful ostane nekje.

Nikol ne bom pozabu moje prve ljubezni, nikol ne bom pozabu vonja tistga telesa.
redface-1.gif

Pa ne da mi zdaj ni fajn....sam tko pač je.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Kakšne strelajo v tem članku?
bonk.gif


Če je tip nagravžn pa sluzast mu ne pomaga še tko dobr parfum, še manj pa neki feremoni. Že beseda feremon tko bedasto zveni - kot neke spolne celice krastače
bonk.gif
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Eh sej vem da je članek off.
Nisem jest mislu o nobenem parfumu.
Vak človem ma svoj telesni vonj in tudi smrad bodimo iskreni.

Jest sem mislu na človeški vonj telesa, kože.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pa se ti je kdaj zgodilo, da te je nekdo noro privlačil, čeprav mogoče niti ni bil tvoj tip moškega? Meni se je, pa nisva spregovorila niti besede, da bi lahko rekla, evo to je krivo, ali nasmeh ali karkoli...zdej če so bli to feromoni ali ne, pa ne vem
grin1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Men se to še ni zgodil.
smile-1.gif
So me sicer že dostikrat privlačili tipi, ki sicer niso bli glih idealni po mojih normativih, ampak to šele po pogovoru, ker so mi bli osebnostno zelo všečni.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
ksz
Citat:
Zgolj uporabite feromone in kmalu boste spoznali, da vas lepotice opazujejo, se vam nasmihajo, vas ogovarjajo, skratka ste jim zdite izjemno privlačni.

AHA zdaj pa VEM!!!
lepa dekleta VOHAJO !!! in ne ljubijo barab !!!!

uf-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Če je tip nagravžn pa sluzast mu ne pomaga še tko dobr parfum, še manj pa neki feremoni. Že beseda feremon tko bedasto zveni - kot neke spolne celice krastače
bonk.gif

Feromoni obstajajo to je dokazano ampak ne v našem človeškem svetu, v živalskem svetu pa še kako obstajajo.
To kar pa prodajajo v tem članku je pa en sam larifari prav tako kot je španska muha in podobne stvari. Človeka ne moreš prisiliti v nekaj da mu je nekdo všeč če mu pač ni.
 

Bobek007

Drehher
22. jul 2007
303
0
16
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Če je tip nagravžn pa sluzast mu ne pomaga še tko dobr parfum, še manj pa neki feremoni. Že beseda feremon tko bedasto zveni - kot neke spolne celice krastače
bonk.gif

Feromoni obstajajo to je dokazano ampak ne v našem človeškem svetu, v živalskem svetu pa še kako obstajajo.
To kar pa prodajajo v tem članku je pa en sam larifari prav tako kot je španska muha in podobne stvari. Človeka ne moreš prisiliti v nekaj da mu je nekdo všeč če mu pač ni.

Ne drži popolnoma. So delali teste s temi feromoni.
Vzeli so dva dvojčka, enga so pošpricali s feromoni drugega ne. Razlika je bila očitna 8 od 10 žensk se je odločilo za tistega, ki so pošpricali s feromoni. Žeske so pa izbirale z zavezanimi očmi.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Tut jaz sem gledal identičen test, samo da so bili rezultati taki da so dokazali nasprotno od tvoje trditve.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Glede prijetnih vonjav....

Nekaj let nazaj se mi je na mestnem avtobusu zgodilo nekaj, kar ne bom pozabil nikoli. Sedel sem bolj proti koncu skoraj praznega avtobusa, ko je na sedež pred mano sedla mladenka. Najprej je sploh nisem opazil, potem pa sem jo "zavohal". Imela je nek parfum, ki mi je "zavrtel glavo". Zaradi dišave me je tako privlačila, da sem se ustrašil samega sebe in izstopil. Brez heca, ustrašil sem se, da jo bom kar poljubil na vrat (imela je kratke lase) brez da bi sploh videl kako izgleda. Nepozabna, a kar malo strašljiva izkušnja.
uf-1.gif
 

g_man

Pripravnik
18. avg 2007
100
0
16
37
Mislim da je znanstveno dokazano da ženske bolj dišijo kot moški, ampak "na žalost", svoj originalni vonj pogosto prekrivajo z parfumi; pač zaradi tega ker originalni vonj ni tako intenziven.

Seveda se tudi jaz obrnem za vsako ki lepo diši, vendar z razliko da jaz nimam take sreče, da bi se kakšna za mano obrnila zaradi mojega vonja.
Ko pridem zvečer s fizičnega dela, lepo prešvican in si poduham pazduhe, mi kar nosnici zakrvavita in me skoraj božja vrže...ah ni lepšega. pa sem mislil da dekleta obožujete moške vonjave
frown-1.gif
 

barby

Zelenc'
4. avg 2007
16
0
1
dekleta obožujemo vonjave stuširanih moških. tako da, g man svetujem ti da se zvečer, ko prideš domov s fizičnega dela stuširaš in nato šibaš na lov za dekleti. mogoče se bo potem katera obrnila
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
No ja, jaz verjamem, da se jih več obrne, če se dolgo časa ne stušira. Samo razlog za "stegovanje vratu" žensk ni pozitiven.
grin1.gif


Drugače pa v vsebino članka ravno ne verjamem, vem pa, da če mi vonj (pa ne tisti, ko se že par dni ni stuširal) tipa ne odgovarja, ne bo nič.
smirk-1.gif
Nekateri imajo kljub tuširanju tak neprijeten vonj - ne vem, mogoče ga samo jaz zavoham kot motečega, v glavnem, vonj mi mora biti prijeten.