LG smeti za 550 evrov

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja starfotr gre po tv pa reče tanajtabulš prodajalec ki je bil včeraj še pek pa proda kar ima na lagerju.
Če niso zadovoljni nesejo nazaj pa je.
Če imata sina hčer vnuke bi povprašala njih kako pa kaj .
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
Mogoče NISEM bil dovolj jasen.

1. TV nisem kupil jaz, ampak starejši par...

2. Sramota je, da televizorji za 550 evrov, najbrž pa tudi tisti za 1000+, NIMAJO VEČ ANALOGNEGA audio izhoda, kot so prej ga imeli 40 let, kot da prav noben kupec ne želi poslušati zvoka na slušalkah. Mogoče pa že ima doma od prej slušalke in nepomembno je, ali žične, ali brezžične.
In je seveda prepričan, da so slušalke, kupljene pred recimo tremi leti, kompatibilne z enim jebenim televizorjem.
Naj bi bile Z VSEMI jebenimi televizorji, pa niso.

Sicer je prodajalec v Bing Bangu rekel, da pa Sonyji imajo analogen izhod. V Sonyju torej razvijalci pri svojem delu uporabljajo glavo, v Lg-ju pa nič več...

Kajti (analogne) slušalke niso niti prepovedane, niti še niso kot take šle na smetišče zgodovine. Poglejte si mlade ljudi, ki na ulici/v busu poslušajo glasbo...


Naj te potolažim... moj Samsung za 2k EUR tudi nima analognega izhoda za slušalke, ima pa digitalnega optičnega. Nimam pa pojma zakaj je temu tako, verjetno se to sila malo uporablja, pa so ukinili.
Pa še malo da te potolažim, nima niti scart vhoda, tako da je moj star DVD v dnevni sobi samo za poslušanje glazbe.

Gre pa preko modrega zoba povezat slušalke z tv-jem.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.939
5.014
113
4 K pa naj se jebe. In fotoaparati z 42 miljoni pixlov pravtako.

Če je 4k ali FHD naj te ne boli... med obema ne bo razlike, dokler imaš video vire do FHD resolucije. Ko (če) boš pa imel 4k vsebino, pa bo jasno boljša. Do takrat pa se ne obremenjuj, šparaj živce, za kaj bolj pomembnega.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Za RF slušalke pa še nisi slišal, kajne? Domet do 100m, brez kablov. Ne delaj se norca o stvareh, kjer nimaš pojma.
Ne vem, se delaš kretena, a so te takega vzgojili?
BERI še enkrat. V začetku je Johannes napisal, da TV nima izhoda za slušalke, tistega analognega 3,5. Moj komentar je letel RAVNO NA TO, da "kdo pa danes še posluša s slušalkami na kabel" ... in ja, vem kakšne soi RF slušalke ... če pa o stvareh nimam pojma, si pa ti bolj na koncu lestvice, da bi sodil o tem ...
Mislim, da si se ti igral še v peskovniku, ko sem jaz odkrival "lepote" HI-FI sveta ...
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Tvegam da izpadem kreten, vendar v kateri konektor bi ti vtakni oddajnik za slušalke ?
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Imam lg in samsung nekaj par let stara, ki imata izhod za slusalke, pa je na obeh zvok porazen. Tretji philips tv iz leta 08 pa ima zelo dober izhod in tudi zvok, sploh pa basse da iz sebe. Ocitno res toliko sparajo, da glava boli, da se tistega evra ne morejo dat za boljsi ojacevalec za slusalke.
Kupi raje kak reciver z opticnim vhodom, lahko rabljen ki ima spodoben izhod za slusalke, pa se zvok bo na nivoju. Ce ne se par dobrih bookshelf zvocnike, pa niti slusalk ne bo treba, ker so ponavadi tudi ugrajeni zvocniki ena sama zalost.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne vem, se delaš kretena, a so te takega vzgojili?
BERI še enkrat. V začetku je Johannes napisal, da TV nima izhoda za slušalke, tistega analognega 3,5. Moj komentar je letel RAVNO NA TO, da "kdo pa danes še posluša s slušalkami na kabel" ... in ja, vem kakšne soi RF slušalke ... če pa o stvareh nimam pojma, si pa ti bolj na koncu lestvice, da bi sodil o tem ...
Mislim, da si se ti igral še v peskovniku, ko sem jaz odkrival "lepote" HI-FI sveta ...

Kar se tiče kretena, bi se raje pogledal v ogledalo. :bonk:O peskovniku pa raje ne bi, ker nimaš pojma, koliko sem star. In odgovor je letel točno na to, kdo še danes posluša zvok s slušalkami na pet metrskem kablu.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
751
113
Kar se tiče kretena, bi se raje pogledal v ogledalo. :bonk:O peskovniku pa raje ne bi, ker nimaš pojma, koliko sem star. In odgovor je letel točno na to, kdo še danes posluša zvok s slušalkami na pet metrskem kablu.
da ne bo preveč kregarije, v prvem postu je zapisano "... Kasneje sta kupila še brezžične slušalke z činč vhodi..."
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Nekdo je pisal proti slušalkam za TV...
Jaz uporabljam Sennheiser slušalke s 6,5mm konektorjem za TV in računalnik in prek BT še nisem poslušal slušalk s takšno kvaliteto zvoka...