LG avtomat za proizvodnjo piva

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
It can produce up to five liters of premium quality beer in approximately two weeks depending on the beer type.

Ne vem, no... Kdo koga ...?
 

_jackson_

Pripravnik
20. okt 2014
88
3
8
Predolgo?
V dveh tednih še sfermentira koja, kje je šele karboniranje, zorenje in podobno. Me prav zanima, kaka "žlobudra" pride iz tele zadeve po dveh tednih :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
predolgo... za potrebe... in premalo glede na čas..
avtomat bo ok, ko bo delal ko koffe avtomat... 3 min... :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
A da razčlenim? :)

5 litrov --> premalo
v dveh tednih --> ne me basat
premium kvaliteta + v dveh tednih --> ne me basat na kvadrat

Sploh pa, o kakšnih kapsulah je to govora???

:):):)
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.184
3.179
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
A da razčlenim? :)

5 litrov --> premalo
v dveh tednih --> ne me basat
premium kvaliteta + v dveh tednih --> ne me basat na kvadrat

Sploh pa, o kakšnih kapsulah je to govora???

:):):)

Glej, ne vem, zato sem pa vprašal... :oops1:
- 5 litrov - seveda premalo za stalno pitje, za tu pa tam "doma zvarjenega" pa... vsak po svoje...
- V dveh tednih - nimam pojma, koliko je "normalno" za naredit pivo, mi pa vleče na čas, ko so prihajali aparati za expresso. Tradicionalisti pa, da bo kava zanič, če je prehitro skuhana...
- Premium kvaliteta in... - ah, poskusit bo treba in videt. Vsaj jaz bi... Če bo zanič, pač samo enkrat in nikoli več...
- kapsule - piše da je noter slad, kvas, olje hmelja in arome - to mi vleče na aparate za kavo s kapsulami, blazinicami in ostalim pakiranim...

Ali bo za pit ali ne, ne vem. Pustimo se presenetit... ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Uh, ne me narobe razumeti, nič nimam proti objavi ali vprašanju...ves ta moj sarkazem leti na izdelek, ne nate ;) Sicer mi je zanimivo vse to spremljati, kako se čisto na vsakem področju skuša delati instant stvari :) Sam menim, da pri pivu tako ne ge.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nimam pojma o proizvodnji piva, ampak če se mi zahoče "instant" varianta, direkt ohlajena to že vse obstaja - in to ogromno variant - enako kot samovozeča vozila v rednem prometu (se jim reče taxi in avtobus!). :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Ja, pa pol svizec zavije čokolado v folijo. Instant varianta že obstaja in vsak, ki je kdaj pil pivo ve, da je to bolj tako tako, pa če zadevo še tako zapakiraš v lep aparat. Instant je instant in kot je zgoraj kolega rekel, za instant varianto je ogromno piva na polici v Leclercu in sam odpirač rabiš. če pa hočeš svoje pivo doma bo pa treba stvar mal naštudirat.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.861
113
Sem razumel. Imaš tud instant za z vodo zmešat in v fermentor vlit, zato pravim.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Aja šlampasto prebral.

Kot sem napisal nimam pojma o varjenjnu piva - so pa tudi meni smešne te instant variante, greš v trgovino al pa h kolegu pivovarju pa imaš. Brez Muje pa se še čevelj ne obuje. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa in trpo