Lezyne Mega C - mnenja, izkušnje, info?

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48

Po nekaj prebranih mnenjih na več straneh imam o tej navigaciji mešane občutke.

Je poceni, ponuja kar precej, podpira POI.
A nekaj uporabnikov je zapisalo, da je sinhronizacija počasna, zaslon s slabim kontrastom, pa tudi re-ruting naj ne bi bil prav hiter.

Je tu kdo, ki je že sprobal Lezyne?

Lp.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.139
113
Jaz sem se raje odločil za garmin. Pa je bil že lezyne plačan. Pri meni je odtehtalo, da nima segmentov. Razen stravinih za placat. Pri garminu si delaš svohe segmente lahko
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Bolj kot ne, najbrž, a pripravljen na še kak review - imam na tehtnici Edge 530 in 830. Bundle razlika je 70 evrov.
Možnost vpisovanja direktnega naslova ter izbiranja po POI točkah je kul zadeva, a sem tudi pri tem glede zaslona naletel na mešane odzive. Tako sem na isti strani prebral mnenje nekoga, ki je bil nad zaslonom navdušen ter kritiko drugega, ki je imel turo pokvarjeno, ker ga je ujel dež in je bil zaslon menda ob dotiku nezanesljiv (preklop na drugo kot tisto, kar je bilo želeno) vklopljeni funkciji zaklepa navkljub.
530 nima POI ter direktnega vnašanja naslovov, a naj bi se dalo zadevo obvoziti preko Connect IQ aplikacij.
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Vzel 830 bundle. Možnost direktnega vnosa naslova ter podpora POI točkam sta prevagala.