Letna poročila društev - Ajpes, Durs...

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.353
5.863
113
pri taščici
Do konca meseca morajo društva oddati poročila na ajpes, durs...
Ajpes
Citat:
Društva morajo za državno statistiko predložiti podatke iz letnih poročil na poenotenih obrazcih pristojni izpostavi AJPES do konca meseca marca tekočega leta za preteklo koledarsko leto.

Društva, ki niso zavezana k reviziji letnih poročil, morajo za zagotovitev javnosti podatkov predložiti letno poročilo pristojni izpostavi AJPES do konca meseca marca tekočega leta za preteklo koledarsko leto. Pri tem lahko uveljavljajo poenostavitev tako, da hkrati s predložitvijo podatkov iz letnih poročil za državno statistiko predložijo še:

prilogo s pojasnili k izkazom ter poročilo o poslovanju društva ter
IZJAVO za uveljavitev poenostavitve, s katero potrdijo, da so ti podatki enaki tudi za namen zagotovitve javnosti podatkov.


Od lani imam shranjen samo eno "poslovno" poročilo napisano na A4 formatu.Poleg je oddala računovdkinja še finančno poročilo. O kakih "poenotenih obrazcih" ne vem nič. MI lahko kdo posreduje kako povezavo, oziroma prilepi konkretna poročila
A poročila podpiše stari ali novi predsednik društva?
Hvala

HM nekaj našel
Ajpes
 
Nazadnje urejeno:

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Jaz sem napisal enako poslovno poročilo kot lansko leto, podpisal ga je pa nov predsednik. Mislim, da so ta poročila samo formalnost in nimajo kakega velikega pomena.

Na kakšen način je naredila finančno poročilo računovodkinja pa nevem...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.353
5.863
113
pri taščici
po debati z računovodkinjo sem tudi jaz napisal "lanskega" samo brez pojasnil k računovodskim izkazom, ker jih je ona pisala k "svojim" obrazcem. vse ostale izjave in bilance je pripravila računovodkinja. Sem samo prišel iskat dve kuverti z naslovi in izpolnjenimi povratnicami, dodal svoje poslovno poročilo, nesel STAREMU predsedniku (tako je rekla računodkinja) in oddal na pošti včeraj
 
Nazadnje urejeno: