Letalski mitingi 2008

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Ja, bo, pravkar izvedel. Bush je potrdil posebej za "Tony_Soprano" enako Merklova za Typhoona.
grims-1.gif
 

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
455
30
28
43
MB
kaj to prav piše?

27 13:30 - 13:45 05:00 MILITARY ACFT 2x EUROFIGHTER - Aeronautica Militare ( I )
 

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
455
30
28
43
MB
daj ne sprašuj bedarij lepo prosim..

vsaka čast organizatorjem če res pripeljejo eurof. pa da naredijo akcijo v luftu
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Oprosti no...
Če ljudje nebi spraševali bi še vedno kamne klesali- To si zapomni, včasih so še tako neumna vprašanja dala idejo za neko stvaritev (sicer ta varjetno ni ampak)
smile-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.067
1.471
113
39
Kaj je sedaj to? gledam urnik poletov in seznam za statični del....a to bodo vsi reaktivci sam na tleh?? Če nam to nardijo so pa moneee ka kubik...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.067
1.471
113
39
Mislim, da imajo vsako leto..bili tam lani in morem pohvalit organizacijo...v karto 8ne vem več kolko, a ful poceni) vštet bus prevoz iz 5 km oddaljenega parkirišča in cela vrečka malce
wink-1.gif
 

xmovc

Pripravnik
2. okt 2007
110
0
16
Olimpijsko mesto
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Kaj je sedaj to? gledam urnik poletov in seznam za statični del....a to bodo vsi reaktivci sam na tleh?? Če nam to nardijo so pa moneee ka kubik...

Čaki sam so res sami propelerji po luftu
uf-1.gif
 

xmovc

Pripravnik
2. okt 2007
110
0
16
Olimpijsko mesto
Hmm, glede na razpored bomo 29tko sam na tleh gledal.

V nedeljo še F16 ni, buuuuuu... A ni v reklami, da bo to največja prireditev v slo, a to majo v mislih reklamo pa hostese
bonk.gif

A je tole sploh vredno it gledat
sprasujem se.gif


Sploh bi pa lahko datum popravili, piše 15.8.
 
Nazadnje urejeno:

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.067
1.471
113
39
Sem jim poslal mail in so mi potrdili - v soboto F-16 in eurofighter, v nedeljo samo skupina zvezde...

Ne vem komu je filing it gledat stoječa letala na tleh??

Fantje..ni to to...sori
tongue-1.gif
 

xmovc

Pripravnik
2. okt 2007
110
0
16
Olimpijsko mesto
Dej no, teli so čist konfuzni, k na najihovi strani pa piše, da bojo zvezde samo danes (petek) pa jutri (sobota).

A zvezde so jutr pol tut kao zraven F16 pa eurofajterja?

Bedniki.
 

xmovc

Pripravnik
2. okt 2007
110
0
16
Olimpijsko mesto
Nekaj vtisov:
- najprej bi rad slišal kaj pomeni definicijo NAJVEČJI letalski miting v Sloveniji,
- vsako leto slabše (manj), kdorkoli je včeraj prišel po 13h ni zamudil popolnoma nič saj so se ponovili praktično vsi nastopi, ki so bili od 9-12h,
- poudarek je bil na jadrilicah, med število nastopajočih pa so očitno šteli še vsakega padalca posebej ter vsak ponovljeni nastop,
- vredno ogleda: MIG-29, 2 xF16, Zvezde, Zoltan Vereš ter Peter Podlunšek pa mogoče še kakšna malenkost
- moderator se je ponavljal u pm
- samopromocije politikantov ter lizanje riti en drugemu, glavni pokrovitelj je bil kao veliki vođa JJ s prisklednikom Kahlo - če je pokrovitelj on, potem sem tudi jaz in mi vsi, kolikor vem gre njegova plača iz naših žepov
uf-1.gif


Moje mnenje - daleč od največje letalske prireditve v SLO (pomoje vodijo še vedno Cerklje), naj raje organizirajo vsaki 2-3 leta pa takrat ok. Naslednje prireditve pa se zagotovo raje udeležim nekje v tujini (že zaradi občutka).
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Jaz sem delala tam v enem jurčku (2 dni), predstavljajte si kako je blo men 2 dni po 12 ur poslušat tistega kre..., ki je napovedoval. Model osnov izražanja nima naštudiranga. To me je nejbol motilo. Res je da so se nastopi ponavlal, če bi blo v soboto lepo vreme bi se prograv v dveh dnem ponovil 4krat, ampak meni je blo vsakič znova zanimivo. Šov sam mi ni bil slab, slab je bil le komentator in to, da je proti koncu v nedeljo povsot zmanalo pol literskih kozarcev za pivo:D
grin1.gif