Lepotice SLOVENSKE narodne glasbe

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Braz veze razlagati, saj za drugo vrsto glasbe tako še nisi slišal.
Tud Kaja je prav fletna pupa.

1683720961120.png
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Prav zasmilijo se mi te punce, ko se stardeci slinjo okoli njih (skor pedofilija), one pa se še morajo delat da jih to ne moti in da jim je zabavno...
Joj kakšno zmotno prepričanje.
Puncam to ugaja, noben jih tudi ne sili da pojejo v ansamblih, če jim kaj nebi pasalo, se nebi s tem ukvarjale.
Večinoma imajo svoje službe in pojejo za svojo zabavo, pa kak euro tudi prav pride, nobena pa ne poje za preživetje.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Rečte kar čte, ampak men je tud Urška od Petra Finka lušna. Dokaz, da so tud malo buckaste lahko prav lepe. Črni učki. Sploh pa njen vokal.
1683783856667.png
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Veš kaj mucek, jaz sem internet uporabljal že takrat, ko se še ni imenoval internet.
Nisem mislil tebe, sem pa daleč od mucka. Jaz takrat ga nisem še uporabljal, se pa dobro spomnim kako je hreščala kartica ko se je povezovala prek telefonske linije. Mislim da sem imel v naročnini vključeno nekaj MB zastonj, za zdajšnje čase verjetno nekaj nemogočega, oz. tisti "free" bi izpuhteli takoj ko bi prižgal zadevo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Nisem mislil tebe, sem pa daleč od mucka. Jaz takrat ga nisem še uporabljal, se pa dobro spomnim kako je hreščala kartica ko se je povezovala prek telefonske linije. Mislim da sem imel v naročnini vključeno nekaj MB zastonj, za zdajšnje čase verjetno nekaj nemogočega, oz. tisti "free" bi izpuhteli takoj ko bi prižgal zadevo.
Jaz sem bil v službi v akademskih vodah in smo imeli na razpolago še kaj drugega, kot telefonske linije. Moj prvi elektronski naslov se je končal s .yu
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Verjamem, no moj .yu ni videl, dobro da smo pod Yu sploh telefon "dobili". Tudi nisem bil v takih vodah, tudi sedaj nisem, ampak recimo da je šlo mimo nekako 30 let mojega "računalniškega znanja".
Kot sem pa napisal, tisto ni letelo nate, mislim da je nekdo drug "starejši človek" tule, predvsem v tej temi. Ali moram direktno napisat stardec?