Lepote multikulturnosti 4

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
10.670
5.102
113
Država se lahko sedaj takoj izkaže s preganjanjem takih(če so resnične) in podobnih cvetk,......če jim je v interesu, seveda.
Bojim pa se , da bo več govorenja in PR-ja glede "mreže na meji" in podbnega na kar folk bolj pada....

Da vidimo.
Torej po vajino so sporne vse oznake XYZ podjetij v poslovnih stavbah?
Konkretno gre za računovodski servis, ki verjetno po pooblastilu zastopa vse navedene stranke, mogoče imajo na tem naslovu tudi sedež, kar načelno ni sporno, če lastnik to dovoljuje.
V tujini so še bolj kot pri nas znani "poštni nabiralniki" firme, kar ne pomeni kar a pri ori, da gre za neko goljufanje ali kaj nezakonitega. Recimo veliko šoferjev pri avtoprevoznikih je s.p. in ker so večino časa na cesti, morajo nekje imeti poštni predal.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
4.061
1.519
113

Torej po vajino so sporne vse oznake XYZ podjetij v poslovnih stavbah?
Konkretno gre za računovodski servis, ki verjetno po pooblastilu zastopa vse navedene stranke, mogoče imajo na tem naslovu tudi sedež, kar načelno ni sporno, če lastnik to dovoljuje.
V tujini so še bolj kot pri nas znani "poštni nabiralniki" firme, kar ne pomeni kar a pri ori, da gre za neko goljufanje ali kaj nezakonitega. Recimo veliko šoferjev pri avtoprevoznikih je s.p. in ker so večino časa na cesti, morajo nekje imeti poštni predal.
Drži, v tem primeru se gre res za "firme"....in zna bit da je vse v skladu s papirji.
Sem imel v mislih naslove kjer je prijavljenih nenavadno veliko oseb , pa noben ni odgovoren za situacijo ,...kar pa za ta primer očitno ne drži.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Svoj