Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
LoL

Zdravnik se je ob tem branil, da je svoji ženi "obljubil, da se ne bo rokoval z drugimi ženskami". Na razsodbo se sicer lahko pritoži še na zvezno upravno sodišče.
Moški je kasneje svojo obrambo spremenil in dejal, da se ne rokuje niti z moškimi, ter s tem hotel nakazati, da moškega in žensko vidi kot enakopravna, a sodišče je v tem videlo zgolj taktično potezo, zato ostaja neomajno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Glede na prebrano......bi pri njemu tudi rokovanja z komolcem z žensko odpadlo...torej....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
No, sedaj je lahko za zgled ostalim, saj se rokovanje odsvetuje :evil:


Zgolj momentalno. Kasneje pa gre lahko s svojim zaostalim razmišljanjem nazaj pod kamen izpod katerega je prilezel tako kot vsi ostali enakorazmišljujoči muslimani.
BTW - Me prav zanima kakšen pogled ima na žensko v primeru zdravljenja glede na to, da se še rokovat noče z eno. Bi jo sploh korektno zdravil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
On bi bil diplomiran ginekolog....bi obredno obrezoval...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
Ženska je zanj manjvredno bitje, kateremu tudi roke noče dat potem jo bo pa porival pa čez okno metal, daj ga no srat :D To, da ima pa še vedno licenco pa tudi ni neko merilo za korektnost opravljenega dela, vedno se lahko zmoti pri diagnozi in zdravljenju pa je. Motiti se je človeško :p
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
To, da ima pa še vedno licenco pa tudi ni neko merilo za korektnost opravljenega dela, vedno se lahko zmoti pri diagnozi in zdravljenju pa je. Motiti se je človeško
Če se dohtarju vrstijo take napake, bo zelo hitro na zagovoru, ter tudi na sodišču.
Ampak ja, kar pametuj o zadevah, o katerih nimaš blage veze :zmaga:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
V teoriji naj bi bilo temu res tako. Da se pa teorija lahko konkretno razlikuje od dejanske prakse je pa tudi povsem izvedljivo. Ampak ja, verjetno imaš prav in tako moški, ki ženski ni sposoben dat roke, verjetno res svoje delo opravlja tako kot se spodobi. Le zakaj ga ne bi, saj valda dejansko ne verjame, da bi bil kdo kaj manj vreden, kar lahko potem vpliva na marsikaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Jebat ga, to pač ni zavarovalniški biznis, kjer si pohvaljen, če prodaš produkt, ki ga nekdo ne potrebuje :evil:

Večinoma se že ob enem sumljivem primeru vpičijo vate. Če se to ponavlja, si pa hitro na odstrelu.
Izjeme so tukaj zelo, zelo redke in brez skrbi en priseljenec ni tako visoko v "prehranjevalni verigi" z brdom poznanstev, ki bi ga vlekli ven.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Rokoval se ni pred Covidom leta 2015, tako da komolčenje ni bilo še moderno, skratka korektno dejanje sodišča.
Vse ostale navedbe so pa vaše mokre sanje. Tip je faks naredil v Nemčiji, tako da zna.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
Jest5 - uff, vidim, da obvladaš v detajle oba področja (plus še milijon drugih, itak) tako da ti bom kar verjel na besedo, hvala za osvetlitev zadeve :zmaga:

Ferdo - jup, dejansje sodišča je bilo povsem na mestu, tu se strinjava. Kar se pa mokrih sanj tiče te metafore ti pa priporočam, da si malce osvežiš znanje, ker si malo falil s to navezo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
Ne, ne, ti bo Matey razložil, da to nič ne pomeni. On na skrivaj zihr škoduje ženskam. Zihr!
Bravo, potem si me le razumel. Točno to sem mislil in popolnoma nič drugega. 100% jim škoduje, na mt ejga!


:valjamse:

p.s. mesto izobraževanja ne pogojuje pod nujno tudi korektne prakse tako da - sarkazem na stran - to pa res nič ne pomeni drugega razen tega, da je verjetno dobro izobražen na določenem področju. Znati =/= sigurno dobro delati, sploh če ni motivacije.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.276
113
Nič se ne bom ven vlekel, ker se ne rabim. Namigujem pa na to, da ni nujno, da absolutno korektno opravlja svoje delo in ne to, da jim na skrivaj zihr škoduje tako kot mi to podtikaš ti.

Ne, to ni isto.